Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kíváncsiságból, ha 2 férfi...

Kíváncsiságból, ha 2 férfi babáját egy béranya hordja ki, hasonlíthat a béranyára a gyerek?

Figyelt kérdés
Ha nem, miért? Azt halottam hogy nem hasonlíthat rá, de ezt nem értem.
2018. júl. 19. 23:09
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
(mert lehet 2 biológiai apa) és egyértelműen 2 meleg férfi
2018. júl. 19. 23:11
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Mi van?

Két férfinek nem lehet babája.. ki adta a petesejtet? Ha a béranya, akkor természetesen hasonlítani fog a biológiai anyára.

Ha egy másik nő adta, akkor mitől is hasonlítana?!

2018. júl. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Hogy lehet két biológiai apa? Melyik adja a petesejtet? Vagy direkt dupla y kromoszómás, beteg gyereket akarnak?

Nem értem....

Valahol nagyon lemaradtam, ha ez ma már lehetséges.

2018. júl. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Biológia óra nálad kiesett??
2018. júl. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Van rá minimális esély, h kétpetéjű ikrek egyike az egyik férfi, másika a másik férfi spermiumából származik, de ettől még hasonlíthat a gyerek a petesejt gazdájára (aki nem feltétlenüla béranya). Az ondó olyan, mintha jól el lehetne elegyíteni, gondolom, el is lehet, de ettől méga benne ficánkoló kis sejtek különállóak és egy gyerekhez csak egy kell.
2018. júl. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Biologia ora, altalanos iskola ? Hianyoztal ?
2018. júl. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

Hogy a búbánatban lehetne egy gyereknek két biológiai apja? A megtermékenyítéshez egy petesejt és egy hímivarsejt kell. Pont. Ennyi, nincs tovább.

A gyerek pedig a felmenőkre hasonlít. Tehát arra, akitől a petesejt és akitől a hímivarsejt van. Ha a petesejt egy kínai Brünhildától származik, akkor nem fog a baba a skandináv típusú béranyára hasonlítani. Ha a béranyától van a petesejt, akkor pont annyira fog rá hasonlítani, mint bmely random gyermek az édesanyjára.

2018. júl. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy apró részlet kimaradt... A petesejt a béranyától származik vagy mástól? Ha tőle, akkor hogy a bánatba ne hasonlíthatna?? Ha nem tőle akkor pedig semmi köze hozzá, mármint ilyen téren. Nyilván lehet, hogy véletlen pont ő is szőke, kék szemű lesz, vagy allergiás sz eperre.... A másik dolgora inkább nem is reagálnék.
2018. júl. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

" A kérdező kommentje:


(mert lehet 2 biológiai apa) és egyértelműen 2 meleg férfi "


NEMBIROM !!!

2018. júl. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Természetesen én sem voltam biztos benne hogy van ilyen. De itt egy link amiben le írják ezt: [link]
2018. júl. 20. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!