Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kocsonyás, nyúlós, átlátszó...

Kocsonyás, nyúlós, átlátszó valami távozott belőlem ami nem volt véres. Létezik hogy a nyákdugó volt, huzhatom még hetekig?

Figyelt kérdés
32 hkm
2013. jan. 24. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


A nyákdugó ilyen. Ha csak egy kisebb darab volt, akkor jó eséllyel nem az egész távozott.


De!

Nem voltatok tegnap este együtt apával?

Mert ami belőle jön, az is nagyon hasonló tud lenni.


Amúgy ha el is ment, simán húzhatod hetekig.

A nyákdugó visszatermelődik még ebben a fázisban.


Nekem második babával a 34. héten távozott egy darabja. 38/39-en szültem.


De ha az nyugtat meg, menj és nézesd meg magatokat.

2013. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül véres.

nekem sárga takony szerű volt,bocsi,.

semmit nem jelent,mikor távozik,nekem elment a 37 héten,és onnantól mindennap távozott egy kevés egészen a szüléig,ami a 41 hét 1 napján volt,szóval több hét is lehet,

2013. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Párommal 3 hete nem voltunk együtt mert már egyikünknek sem az igazi és csak azért hogy sexeljünk nem fogunk :)

Inkább a baba után.


Remélem hogy tényleg nem lesz baj de tegnap előtt otta szörnyű joslófájásaim vannak...

2013. jan. 24. 14:08
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is ma távozott egy darab 36 hetes vagyok reggel óta leszakad a derekam és a hátam is fáj állando keményedésim vannak. de az is lehet front van
2013. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az nem baj ha van jóslód ez természetes,kb ettől a héttől kezdődnek el,.készül a méh a szülésre,edzi magát.
2013. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ha görcsölsz/keményedsz + még a nyákdugót is hagyod el, akkor menj el dokihoz. Nehogy koraszülés legyen a vége...
2013. jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kicsit talán korai, de nem feltétlenül ad okot az aggodalomra. Mostantól figyeld jobban a tested jelzéseit, hogy nehogy koraszülés legyen belőle.

Én a nyákdugó távozása után 3 héttel szültem egyébként.

2013. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz bajotok,de azért feküdj egy kicsit többet és ne emelj meg stb.Ha pedig úgy érzed valami nagyon nincsen rendben (vérzés vagy hasonló dolgok)akkor inkább irány a doki!jó babavárást nektek!:)
2013. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nyákdugó sokféle lehet, tehát lehetett nyákdugó az, ami belőled jött. És igen, húzhatod még hetekig. Nekem az egyik terhességemnél az utolsó 5 hétben folyamatosan távozott, ahogy folyamatosan nyílt a méhszáj (mindig újratermelődött). De az is lehet, hogy csak a folyásod volt nyálkásabb.
2013. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!