Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előbb voltam a wc-n pisilni...

Előbb voltam a wc-n pisilni és a papíron nyálkás átlátszó valami volt mint a tojás fehérje. Ez a nyákdugó lenne? Holnap leszek 39 hetes.

Figyelt kérdés

2013. szept. 5. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen az :)

Nagy fiamnál még az nap éjjel picimnél rá két napra meg is születtek :)

2013. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen,valószinű,hogy az volt.

Én rá 6 órára meg is szültem.

Könnyű szülést majd neked! :)

2013. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jajj... huh.. :D na de jó. párom pont ma ment el dolgozni.. csak hétfőn jön haza.. ajjajj.. :d na kezdek akkor parázni.. :D és nállatok hogy volt jöttek utána a fájások?
2013. szept. 5. 17:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen valóban megszülhetsz pár órán belül,de akár még 1 hét is lehet! Csak nyugi,ha jön úgy se tudod visszatartani! Üdv 40+1napos kismama!
2013. szept. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mert már pár napja fájdogál az alhasam.. igaz eddig is fájt csak mostanában erősebben és derekam is fáj hozzá.. de ha jön a szülés azt megtudom majd különböztetni ugyi?? azok erőteljesebbek lesznek? első baba..
2013. szept. 5. 17:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugiii,azt semmivel se tudod összetéveszteni!
2013. szept. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi csajok!!! csak rossz itthon egyedül...
2013. szept. 5. 19:28
 8/10 anonim ***** válasza:
nyugiiiii! nekem 38. héttől daeabokban távozott, 41. héten szültem. megvárja apát az a baba! ügyes légy! ;)
2013. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 36.héten egy az egybe kiesett a nyákdugó.....39+5 napra bújt ki a kiscsillagom :)
2013. szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem pont egy héttel a távozása után született meg a kisfiam.

Nagyon paráztam, amikor elment, hogy akkor most tényleg itt az idő, de még egy hét kellett:)

2013. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!