Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes vagyok, nagyon...

14 hetes vagyok, nagyon feszül a hasam. Mit tehetek ellene? Mintha egy nagy nehéz kő lenne a helyén.

Figyelt kérdés

Úgy érzem magam mintha állandóan kellemetlenül tele ettem volna magam.

Fájdogál, feszül és puffad. Egyre nehezebben járok is miatta. Ami azért baj, mert még csak 14 hetes vagyok és a munkahelyemen nem tudják. Most jöttem vissza nyári szabiról, szerettem volna elmondani a főnökömnek, de ő táppénzen van. Addig a munkatársaimnak sem akarom mondani, mert nem akarok kellemetlenséget. Jó lenne ha még titkolni tudnám. De így nem könnyű.

Hogy csináljam?


2018. júl. 24. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nö a méhed és azt érzed,azért feszűl.1 válaszadó te 14 hetes nem annyi a kora.
2018. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedved első értsd jól ne kötekedj.

Ezek szerint nem tehetek semmit, amivel enyhíthetem.

2018. júl. 24. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez volt es van. Most 28 hetes vagyok es megint kezdodik ez a feszülés, nagyon rossz menni. Kozben mar sokszor keményedik is a hasam, szóval nem egyszeru. Magnézium ide vagy oda.
2018. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szedj magnéziumot, általában segít. Én magnosolvot ittam napi kettőt, de akár hármat is lehet ha kevésnek érzed a kettőt. Persze más fajta is jó lehet.
2018. júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Magne B6

Én 12 hetes vagyok,az elejétől kezdve már felírta az orvosom. Napi 3-at,de mostmár csak napi 1-2 szedek. Pont a görcs/feszülés ellen írta. Vegyél 1 dobozzal,jót tesz.


Viszont én javaslom,minél előbb tudasd a munkatársakkal,aztán a főnököddel.


Elküldeni nem küldhetnek, nincs félnivalód,és neked is könnyebb lesz. Max táppénz.

Semmire nem vezet ha titkolod,pont emiatt is hogy feszül a hasad. Ha neadjisten bármi baj történik, és nem tudjak mi a gond, még galibát is okozhatsz a bébidnek..mostmár ő az első :)

2018. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!