Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami savlekötőt lehet...

Valami savlekötőt lehet szedni az első trimeszterben? Vagy mi mást tehetek a savas hányás ellen?

Figyelt kérdés

8+2 hetes vagyok, nagyon kínlódok a rosszullétekkel egész nap. Nem hányok sokat, napi 2-t átlag, de az annyira savas, hogy szó szerint véresre marja a nyelőcsövemet, a végére gyakorlatilag vért hányok. Persze ennek köszönhetően iszonyúan fáj, ég a torkom az egész nyelőcsövem folyamatosan, alig tudok nyelni.

Próbálok olyasmit enni, ami felszívja a savat, de nem igazán segít, és annyira variálni se tudok, mert sajnos nagyon kevés ételt tudok legyűrni.

Arra gondoltam, hogy ha a kritikus helyzetekben, amikor érzem, hogy sok a sav, vennék be savlekötőt, és ha hányok is, legalább nem marna szét talán. Működhet ez? Van, amit első trimeszterben bevehetek?


2018. jún. 9. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet.Gaviscont vagy Renniet szedtem,nekem mind a kettő jó volt.
2018. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem segít valamit, mert ez katasztrófa :(
2018. jún. 9. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nogyogyaszom a ludea nevu gyogyszert irta ki. Azt lehet zerhesen,reggel ehgyomorra kell bevenni.
2018. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, és az micsoda? Savlekötő, vagy valami hányinger elleni cucc?
2018. jún. 9. 21:15
 5/6 anonim ***** válasza:
A kovászos uborkát probald ki. Salvus víz rennie nem segített. Aztán ettem uborkát elmúlt. Azóta is eszek mindennap. 23 hkm
2018. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Most lett kész anyámnál a kovászos uborka, kipróbáltam, és tényleg úgy néz ki, hogy jót tesz, fél órája semmi bajom :O örök hála a tippért!

A patikában egyébként Rennie helyett a Gaviscont ajánlották, segít, de csak 20 percre kb. sajnos. Hát, remélem gyorsan elmegy már ez a pár hét.

2018. jún. 14. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!