Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart a szurkalas a méh...

Meddig tart a szurkalas a méh körül terhesseg alatt?

Figyelt kérdés

Akinek szurkalt a hasa picit mikor szunt meg a szurkalas?

Vagy az csak a nagyon az elejen jelentkezik? Vagy terhesseg alatt vegig?


En a 3-4 hetbe vagyok es szurkal a mehem korul pici tűszurásoo mintha meg akarna jonni .


Meddig fog meg tartani ez az apro poci szuras?



2018. júl. 24. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Menj orvoshoz. Azonnal! Vetélés is lehet belőle.
2018. júl. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugy volt menszi elott 1 hetel szeretkeztunk de megjott kesve majd vettem ra 1 hetre tesztet alitolag nem vagyok terhes azt mutatta, de megis szurkal a mehem korul akkor ez mi?
2018. júl. 24. 22:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció elött 1 héttel szinte lehetetlen teherbeesni. Ez egy ilyen ciklus, hogy jobban megérzed a hormonális változásokat. 1.nem megfelelő időben voltatok együtt, 2.megjött, 3.negatív a teszt, a szurkálás nem terhestünet önmagában.
2018. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak én vagyok ezzel egyedül aki úgy értette a kérdést, hogy a kérdező 3-4hetes terhes?🤔 Na m1

Kérdező, ha ez a helyzet így kB lehetetlen osszehozni egy gyereket. Ha jó időben vagytok együtt, akkor is csak 25%-az esélye,egeszseges pároknak is

2018. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!