Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen milyen görcs, szúrkál...

Terhesen milyen görcs, szúrkálás még normális? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ma egész nap szurkált, nyilalgatott az alhasam jobb vagy bal oldalt. Nem fáj csak kellemetlen. Kicsit olyan mintha meghúztam volna vagy mint amikor izomlázas valamim. A nyilalás 1-2 mp-ig tart kb és össze vissza jön. Magnézium kicsit enyhít rajta.

14 hkm



2017. dec. 20. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem egész elejétől van, nyilalás szúrkálás, görcsök.

Nálam a görcsök elég komoly fájdalmat okoznak, van mikor a vesém görcsöl, van mikor a hasam, és van mikor 1 az 1 ben olyan mintha meg akarna jönni.

Kivizsgáltak mindem rendben,

Lehet a hirtelen növő méh miatt is, vagy nekem lehet az egy évvel ezelőtti endo műtét hegei is fájnak.

Ha teheted pihenj. Én is azt teszem. Én már a sok magnéziumot nem igazán bírom.

Nekem már igen fáj tőle a fejem, ha neked nincs gondod tényleg szedd, amennyit előírnak.

Szép babavárást :)

2017. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Még azt elfelejtettem, h nekem az orvosom azt mondta, h amig nincs vérzés addig nem kell megijedni, minden alkalommal megkérdezem tőle, h mi az ami még normális.

23 hkm :)

2017. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Vérzésem nincsen, és múlthéten az uh-n is minden rendben volt. Első terhesség aztán nem tudom mi normális és mi nem. Nem akarom minden aprósággal felhívogatni mindig a nőgyógyászom, nyilván ha rosszabbodik akkor hívom. Ma takarítani akartam de inkább pihentem és heverésztem kicsit. :)

Neked is szép babavárást. :)

2017. dec. 20. 19:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok :)

Én sem tudom mi normális és mi nem, nekem is első baba, első terhesség. Nem akarom én sem túl stresszelni, meg folyton az orvost nyaggatni, de bizony volt, h már annyira fájt, h bementünk az ügyeletre, akkor 8 napot bent is töltöttem.

Ha te is ugy érzed, h nem ugy fáj mint ahogy szokott, akkor nyigodtan menj be te is. Én mondjuk már ezt a fájdalmat megszoktam mert akkor is igy fajt meg most is. De ha valami változna benne akkor megint bemennék, jobb félni.

Sosem lehet tudni.

2017. dec. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze mindenképp bemegyek ha úgy érzem nagyon rossz. Nem irigyellek hogy annyira fáj. Én alapból sem voltam mondjuk nagyon görcsölős, mikor menstruáltam akkor sem volt semmi szerencsére. Azért furcsa ez most. :) De biztos csak nő a méhem a kis vasgyúró nem fér el. :) Egyébként kicsit olyan mint amikor haspréseket csinál az ember és izomlázas kicsit. Meg néha még beleszurkál.
2017. dec. 20. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Szóról szóra ezeket éreztem én is mint te. Kérdést is írtam ki. Végül nálam minden rendben volt. Szép terhességet kívánok!
2017. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2017. dec. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az a görcs a nem normális, amitől kb mozdulni sincs kedved, merszed. Tehát ami jóval erőteljesebb mint a mensi görcs. És magnéziumra se enyhül.


De pl nekem volt combtő fájdalmam amitől derékig hatoló éles alhasi fájásom is lett... nem bírtam menni csak ilyen iszonyat lassan, mert minden lépésnél azt hittem meghalok... délután ügyeletre mentünk és kiderült, hogy kutya bajom csupán terhes vagyok... ennyit mondott a doki. Szóval sokszor a kegyetlen fájdalom is lehet tök normális, nyilván nem a görcsnél :) Csak arra utalok lesz még rosszabb is :D

Ja és azzal köszönt el a doki, hogy minden normális ami nem vérzik vagy baromira görcsöl. Szóval remek volt...


Úgyhogy neked kell tudni mi az a pont ami számodra elviselhetetlen és rosszabb mint egy mensi. Akkor érdemes bemenni. Inkább százszor potyára.


Jó egészséget és boldog babavárást :)

2017. dec. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Sikerült megnyugtatnotok. :) Alapból is egy aggódós fajta vagyok sajnos. Még egyébként most is érzem de simán elviselhető a dolog, csak hát az ember akarva akaratlanul is megijed az ismeretlentől, meg hát csak félti a kis csöppséget. :) Meg még az is rátesz hogy veszélyeztetett is vagyok.

2017. dec. 20. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!