Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek viszonylag fiatalon...

Akiknek viszonylag fiatalon (25 év alatt) lett gyerekük, ti terveztétek vagy véletlen jött össze?

Figyelt kérdés

Mennyi ideje ismertétek egymást? Ha nem terveztétek akkor gondolkodtatok az elvetetésen? Hány évesek voltatok pontosan akkor, és légyszi a nemedet is leírod.

Köszi!:)


2018. júl. 25. 10:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%

Viszonylag fiatal, hát ez is relatív, pár éve ha 25 évesen nem volt gyereked, vénlánynak számítottál vagy minimum terméketlennek.

Szerintem változó, de aki már pl. lediplomázott vagy van egy szakmája és dolgozott 1-2 évet, az szerintem tervezte.

Akinek még nincs ,,mire" szülni, még tanul vagy nincs meg jó vagy átlagos anyagi helyzete, ott nagy százalékban véletlen.

2018. júl. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
20 évesen mentem férjhez, azonnal próbálkozni kezdtünk. Sokat, több, mint 5 évet váratott magára az első, így 26 voltam, mikor ő született. De ha azonnal összejön, akkor is a diplomaosztóm után születik, stabil, boldog házasságba.
2018. júl. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%

19 évesen mentem férjhez, hatalmas csalódás volt egyetlen ponttal lemaradni az orvosiról. Mindössze egy éve ismerem akkor a páromat :) Egy év múlva szültem, tegnap volt az ikerlányaink diplomaosztója.

Azóta is együtt vagyunk, nekünk bejött :)

2018. júl. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
23 vagyok, 1 eve vagyunk egyutt a parommal. Terveztuk a babakat, igaz az 5eves tervben voltak benne de nem banom , hogy igy alakult :) mindketten regota dolgozunk mar,stabil anyagi hatterrel rendelkezunk es nagyon eros,harmonikus a kapcsolatunk.
2018. júl. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
23 voltam mikor teherbe estem, 24 mikor szültem. Párom pont egy évvel idősebb. Terveztük, már 3 éve éltünk együtt, mindketten dolgoztunk.
2018. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen szültem, terveztük. Szerencsére a második próbálkozós hónapban megfogant. A férjem 26 éves volt akkor. Már évek óta együtt voltunk, pontosan 6 éve. Mi már rég elterveztünk mindent. 17 éves voltam mikor elkezdtünk járni, mikor főiskolára mentem akkor hozzájuk költöztem, a családja felajánlotta, mert így egyszerűbb volt minden. 20 éves koromban kérte meg a kezem, 21 voltam amikor a hivatalos karikagyűrűs eljegyzést megtartottuk, 22 mikor diplomáztam és összeházasodtunk. 1 évet dolgoztam mielőtt szültem. A férjem 18 éves kora óta ugyanannál a cégnél dolgozik, közben képezte magát, jó pozícióban dolgozik. Én meg kaptam gyedet míg otthon voltam a kicsivel, tehát anyagi nehézsegeink nem voltak akkor sem

Közben sikerült különköltöznünk, vettünk egy szép kis lakást. Még 2-3 évet szeretnék dolgozni mielőtt még egy gyereket vállalunk.

2018. júl. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen szültem az elsőt. Terveztük. Fél évig próbálkoztunk, mire összejött.
2018. júl. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%

3-as válaszoló:

és az orvosit is elvégezted, ha csak egy ponttal maradtál le róla?

Bocs az offért, csak érdekel.

2018. júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
4 éve voltunk együtt a férjemmel, 24 évesek voltunk amikor az első gyerek megszületett. Nem terveztük, vagyis oké de, viszont még vártunk volna vele pár évet. Mint minden nem tervezett baba esetében, bennünk is felmerült hogy elvetetjük de szinte azonnal kizártuk ezt az opciót hiszen diplomával, saját lakással és több éves munkatapasztalattal rendelkeztünk így mondhatni minen adott volt.
2018. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
18%

A párom (apa) a szülés után egy hónappal töltötte a 23-mat (én 25 voltam) mikor megszületett az első babánk.

Nem terveztük, 3 hete voltunk együtt mikor pozitív lett a teszt, nem merült fel az abortusz, bár az együttlét után vettem be esemény utánit. Kb fél éve "kerülgettük" már egymást mielőtt összejöttünk.

2018. júl. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!