Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet így teherbe esni?

Lehet így teherbe esni?

Figyelt kérdés

Véleményekre lennék kíváncsi!

A menzeszem második napján együtt voltam férjemmel és nem védekeztünk, belém is élvezett. A peteérésem meg mindig a menzeszem után van. Kérdésem az: szerintetek így twherbe eshetek?

Tudom hogy a teszt a biztos válasz a kérdésemre, de azért kíváncsi lennék más véleményekre, tapasztalatokra.


2018. júl. 25. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen van olyan aki a menzesze napján esett teherbe ritka de van..igen általában mensi után 14nappal van ovuláció de ez nem biztos mivel nem vagyunk robotok simán lehet elöbb vagy később is egy 28napos ciklus esetén is..én azt javaslom ha nem szeretnétek gyereket védekezzetek mert bármikor meg van rá az esély hogy teherbe ess igaz hogy nem mindig nagy rá az esély de mégis van..
2018. júl. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
késik már a menstruációd?
2018. júl. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Nem lehetetlen.

Off de nem fér a fejembe, hogy tud valaki menzesz alatt szexelni. A véredbe tunkolgatja a farkát?! Irtó gusztustalanok vagytok.

2018. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges ez a kérdés.

Középidőben van peteérés normál esetben,de ha valami okból kifolyólag nagyon korán fogsz most ovulálni,akkor akár teherbe is eshetsz.Senki sem fogja tudni neked megmondani,hogy most éppen mikor lesz,egyébként jó kis fertőzést lehet ilyenkor összeszedni.

2018. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tapasztalatból írtam azt, hogy az ovulációm mindig közvetlen a menzeszem után van 1-2 nappal. 2x is estem így teherbe hogy az ovuláció idején jött össze, és orvosilag is alá lett támasztva egy menzesz utáni ultrahang alkalmával.


Nem arról kérdeztem véleményt, hogy menzesz alatt normális e a szex. Van akinek igen van akinek nem.

Ha lehet a tényleges kérdésre válaszoljatok: Szerintetek lehetséges e így a teherbe esés?


Szeretnénk természetesen gyereket, igaz hogy nem a közeljövőben, de bármikor örömmel fogadnánk a hírt. Az esedékes menzeszig van még kb 11 napom, csak kíváncsi vagyok véleményekre. Ha úgy alakul úgyis csinálok tesztet.

2018. júl. 25. 12:01
 6/8 anonim ***** válasza:

"Tapasztalatból írtam azt, hogy az ovulációm mindig közvetlen a menzeszem után van 1-2 nappal."


Akkor minek kérdezed meg,hogy teherbe eshetsz-e a menstruációd 2. napján?Te tudod,hogy hány napig tart a mensid,nem mi.A spermiumok 4 napig életképesek benned.

2018. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5-6 napig
2018. júl. 25. 16:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod,hogy nagyjából hányadik ciklus napon van az ovulációd,akkor ki tudod számolni.
2018. júl. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!