Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pocakosok, hogyan alszotok és...

Pocakosok, hogyan alszotok és milyen eszközök segítségével teszitek kényelmesebbé az alvást?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a párnára,stb.Mostanában nem alszom valami jól,az oldalfekvéstől nagyon fáj már a csontom.

25+6km


2010. jún. 19. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam hogy egy ici puha párnát teszek a térdeim közé.
2010. jún. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én egy ikeás közepes méretű párnát szoktam a lábam közé tenni mert amúgy nagyon húzódnának a alul a szalagok amik nyúlnak:)nekem bejött másképp már nem ment volna az alvás rég..35 hetes
2010. jún. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak háton ment végig. Ha az oldalamra fordultam, azonnal keményedett a hasam és a babám sem hagyta addig abba a rugdosást, amíg nem fordultam vissza a hátamra. Van aki rosszul van tőle, szédül, stb. nekem nem volt semmilyen problémám.
2010. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Már vagy 3 hónapja nem tudok aludni, most 38 hetesen már oda jutottam hogy csak napi 1-2 órát alszok. Mindent kipróbáltam, de nem segit. Rajtam már csak a szülés segit :) (Ja és az első babámmal nem volt ilyen problémám)
2010. jún. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szoptatós párnával alszok már a 21 -ik héttől ha oldalt fekszek jól megtámaszt nem enged hasra billenni és nem kell magam tartani emiatt nyugodtan el tudok lazulni,kb. a mellig alá ér így a pocakomat nem nyomja , nappal a tv.-él a hátam alá teszem vagy ha olvasok és jól tartja a hátat is ha úgy kényelmes akkor a térdeim közé is tehetem de nekem úgy nem nagyon jön be tudom hogy drága de nekem minden pénzt megér mert éjszaka azon kívül hogy a wc-re felébredek végig alszom az éjszakát ja és a tesz -veszen láttam már nagyon jó árban próbáld ki megéri 28 hetes km
2010. jún. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Úgy látszik minenkinek más...:-) Ebből szűrd le, hyogy Nekemd mi a jó!! :-D


Én csak oldalt tudok aludni már hónapok óta, a lábam közt egy kispárna, a hasam alatt egy laposra hajtott törölköző, és az ágyat meg kellett emelni, mert laposan se bírok feküdni, mert nem kapok levegőt. :-(


Ha fordulok éjjel, akkor kelek, és pakolom át az egész mindenséget. :-)


32 hetes km.

2010. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 nini24 ***** válasza:

Mintha magmat hallanám az utolsónál... :)))

26 heteske :)

2010. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsónak üzenem , hogy én is a hasam alá egy törölközőt teszek aztán fordulásnál pakolom a túloldalra:)Oldalt tudok inkább aludni de a picikémnek nem mindig jön be.A szóptatos párnáról sok jót olvastam már sztem veszek én is mert késöbb is jó lesz kettőnknek.Köszönöm az eddigi válaszokat.A lábam közé teszek egy párnát ma este própának.Várok még válszokat.
2010. jún. 19. 15:09
 9/11 anonim ***** válasza:

14. 41 vagyok.


:-DD


Hát akkor újat nem tudtam írni...:-)


szió

2010. jún. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 30. hetemben vagyok, és nekem az jött be, hogy 2 takaróm van a két oldalamon. Amerre fordulok, azt a takarót magamhoz igazgatom (has alá, lábam közé, átölelgetem), amelyik a hátam mögött van, azt pedig magamra húzom takarónak. Aztán ha meg kell fordulni, akkor cserélek.

Eleinte én is kispárnáztam, de macerás volt félálomban forogni. Ez így sokkal egyszerűbb és kényelmesebb.

2010. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!