Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Autós hordozót ki lehet...

Autós hordozót ki lehet valahogy tömni, h egyenesebb legyen a babának? Vagy lehet valamit kapni, amivel az újszülött számára kényelmesebbé tehető?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, én sajnálni fogom beletenni a hordiba a babámat, mert annyira görnyednie kell benne. De utazásnál muszáj lesz. Megoldás?
2011. ápr. 7. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tömném ki. Szerinted véletlen a kialakítása???

Nyugodtan tedd bele úgy a babát ahogy van nem órákra persze ez nekik van kitalálva.....

2 kisfiú anyukája

2011. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
"beletenni a HORDIBA"---ne mááááár!!!!!
2011. ápr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ezt nem gondolod komolyan? Kitömni? Persze tömd csak ki, aztán sírj, hogy jól elcseszted a babád gerincét.

A hordozó úgy van kialakítva, hogy optimális legyen a babának. Ha nem egész álló nap tartod a hordozóban, akkor nem lesz semmi baja!

Gondolj bele, a pocakodban sem egyenes háttal feküdt:S

2011. ápr. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen hordozód van, nekem egy Concord. Ebben van egy plussz betét, a nagyon pici babának. Én ezt 2-3 hónapig szoktam benne hagyni, utána kinővi, és egyszerűen csak kiveszem. Utána használom tovább a hordozót a betét nélkül.
2011. ápr. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlenül olyan a kialakítása, amilyen!!

Semmi baja nem lesz a babádak, sokkal biztoságosabb, mint az autóba bekötött mózeskosár.

2011. ápr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

Csak abba gondolj bele, hogy a pocidban szinte a nyakában voltak a lábai 9 hónapon át! Neki ez a természetes tartása. Nem lesz semmi baja. :-)

2011. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
neki a gerince természetes "C" alakban van, az a gáz ha síkegyenesre rakod...a hordozó meg nem véletlenül olyan amilyen
2011. ápr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:) Akkor ne sajnáljam? Igazatok van, a pocimban sem sík egyenesen fekszik. Mostmár tudom, hogy butaság volt, de muszáj voltam megkérdezni.

Köszönöm!:)

2011. ápr. 8. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!