Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha júli 8-ra vagyok kiírva,...

Ha júli 8-ra vagyok kiírva, milyen rucit készítsek, amiben hazahozhatom a bébit?

Figyelt kérdés
Hosszúujjú body+ujjatlan rugi, vagy jó a hosszúujjú rugi (tappancsos) is?
2010. jún. 19. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:

lehet 38 fok de lehet 12 fok is.

én inget rékli pólyát vinnék. Bár tudom, hogy nem divat, de jól tart, és jól szigetel. És melegben csak inget és pólyát adnék.


A baba a hasadban 37 fokban van, nem lesz melege bármit adj rá.

Az egyben rugi kényelmesebb.

2010. jún. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! én Juli 2-re vagyok kiírva és pont ma vettem meg a ruhákat. Mivel elég kiszámíthatatlan az időjárás és egy napozót vettem hozzá kis zoknit,ami fel fog érni a lábán elég hosszan meg egy kis kardigánt,és a biztonság kedvéért egy hosszú ujjú rugit,sapit és egy plédet hátha...

Könnyű szülést,és sok boldogságot!

2010. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tegyél be több mindent (nem foglal sok helyet :o) és meglátod, melyiket adod majd rá. Szerintem nem kell sok ruha, vigyél egy plusz takarót, azt akkor is ráteheted, ha már benne van az autós hordozóban (már ha autóval viszitek haza), praktikus, mert ha a kocsiban melegebb lesz, ott csak egyszerűen leveszed róla, nem kell kiszíjazni a babát... (Lerúgni meg nem fogja, olyankor még nem annyira mozgékonyak...)

És legyen kis sapka is, mert lehet szél/huzat, az első egy-két hétben kellhet, mert a babák a fejükön vesztik a legtöbb hőt.

2010. jún. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia,én Aug.1-re vagyok írva,és hosszú ujjú rugit,rövid ujjú bodyt viszek,sapit,pólyát,aztán majd meglátjuk milyen lesz az idő!
2010. jún. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a kokuszpolyát már elötte beviszem, akorházba is jo ha lesz, de én hosszu ujju rugit meg rövid ujjut is készitek, rövid ujju body, sapi, pléd. zoknit nem, annyira hideg nem lesz hogy kelljen a rugi alá..

azt nem tudom hogy a hordozot behozassam e vagy elég ha kézben kiviszem a kocsihoz és ott tesszük bele? én jul21-re vagyok kiirva

2010. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Hát, elég szélsőséges az időjárás, úgyhogy tényleg többféle dologgal kell készülnünk. Mindenkinek jó babázást kívánok.
2010. jún. 21. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!