Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kint meleg van, akkor...

Ha kint meleg van, akkor hazahozhatom az újszülött babát rövid ruhában (poló, rövidnadrág)? Vagy inkább valami vékony hosszúruhát vigyek be hazahozatalra?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha kánikulában viszed haza akkor egy rövid body és rövid pamut naci, de még a legnagyobb melegben is takard be egy textil pelenkával. de majd aznap a növéreket is megkérdezheted mi a legjobb.

ha fúj a szél mindenképpen vékony hosszú pamut ruci.

a babák ilyenkor kihülésre eséjsesebbek.

2011. júl. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon meleg van akkor nyugodtan hazaviheted rövid nadrág,polóban,vagy rövidujjú badyban! Egy vékony kis plédet azért vigyél,mert a kórházakban általában hűvösebb a levegő!
2011. júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel 2 éve én sem tudtam,mit vigyünk be,így vittem ezt és azt is. A csecsemős az összeset ráadta+ a pólya. Majd hülyét kaptam! szerencsétlen gyerek,mire leértünk a 3. emeletről,nagyon izzadt! Egy vékonyabb hosszút vigyetek,mert még eltelik egy pár nap,mire megszokja,hogy már nem a 37 fokban van- ha mégsem nagy kánikulában vinnétek haza...de figyeljétek,mert ha melege lenne,akkor azonnal vetkőztetés!
2011. júl. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha vékonyban viszed, az autó klímájával vigyázzatok, takarjátok be a babát.
2011. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én még nadrágot a köldöke miatt nem adnék rá..

Egy rövid body és egy ujjatlan rugdalózó.

2011. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A klímát felejtsétek el! Mindegy miben viszitek haza,a klímát kikapcsolni! És az ablakkal is vigyázzatok! Nagyon kicsi,még hamar huzatot kap!!!
2011. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!