Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-hetes terhes vagyok volt e...

Szemeskrista kérdése:

5-hetes terhes vagyok volt e veletek olyan hogy tüszentettetek és elkezdtetek pecsetelőssen vérezni? Baj lehet? Orvosom pont szabin van. Meg kell várnom a 3 orát hogy a másik doki fogadni tudjon. Egy ideg vagyok valaki esetleg?

Figyelt kérdés

2018. júl. 25. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem volt ilyen, menj a dokihoz, remélem minden rendben lesz.
2018. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor 5 hetesen pecsételni kezdtem, hiába rohantam orvoshoz... Másnapra vérzés lett belőle, és el is ment a baba :( Ezt már 2x is át kellett élnem.

De persze, sok olyat hallani, hogy ennek ellenére megmarad, de a vérzés sose jelent jót

2018. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak olyan volt, hogy tüsszentésnél belenyilalt. A doki meg szinte kiröhögött, hogy ez természetes.


A vérzés nagyon nem az, úgyhogy azonnal doki!

2018. júl. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne az orvosodra várj. Ha vérzel, akármennyire gyengén is, irány a kórház! Amúgy nem normális, hogy ez van. És nem feltétlenül van baj, de lehet.
2018. júl. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem volt szerencsère ilyen. Amikor tüsszentettem csak belenyilalt erősen de mostmár azt sem. Menj orvoshoz rögtön! Mit mondtak?
2018. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!