Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet fürdeni medencé...

Terhesen lehet fürdeni medencében? 13 hetes terhes vagyok

Figyelt kérdés
2018. júl. 27. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha az otthoni medencére gondolsz én nem mertem fürödni benne. Igy is mindig összeszedtem minden féle gyulladást a terhesség alatt.De ahogy gondolod!☺
2018. júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

elvben, ha teljesen zárt a méhszáj, akkor nincs akadálya, bér hosszaan nem ildomos áztatni magadat.

Amúgy ilyenkor inkább javasolt a természetes víz, sokkal kisebb valószínűséggel lesz bmi bajod tőle.

2018. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Pont most akartam én is ezt kérdezni... saját, itthoni medence (ilyen szezonra felállítós), senki nem megy bele rajtunk kívül. 15 hetes vagyok, én eddig nem mertem megkockáztatni.
2018. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Én simán belementem,semmi bajom tőle. A természetes vizeket ajánlják,de mindig mondják,h járjunk úszni. És hát egy uazodában is vegyszerezve van a víz és mégse lesz semmi baj tőle,akkor otthon mi lenne? Én gyógyfürdőbe is voltam,persze nem a nagyon meleg vízben. 16 hkm
2018. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
69%

Ugyan nem medencében, de kádban egészen mostanáig boldogan fürödtem -mert nem szeretek zuhanyozni- és semmi gond nem volt belőle. A természetes vizek valóban ajánlottabbak, de sok kismama társam járt uszodába a várandóssága alatt, nekik is probléma mentes volt minden. Inkább a víz hőmérsékletére ajánlatos vigyázni!

39h

2018. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem védőnő azt mondta, ne.

Nem is teszem.

2018. júl. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Nekem a természetes vizeket ajánlotta a doki és az otthoni medencét. Mert az ugyan tisztított de más nem megy bele csak a család így a legproblémásabb dolgok vagyis az emberek miatt nem kell aggódni.

Strandra viszont nem ajánlotta hogy menjek, pont a bacik miatt.

2018. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!