Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon bunkó lett velem a...

Nagyon bunkó lett velem a főnököm amióta tudja hogy terhes vagyok. Már nincs kedvem dolgozni menni. Egésznap rossz kedvem van miatta. Miért lett bunkó?

Figyelt kérdés

Azért is kiabált velem mert kimentem pisilni.

Azt mondtam hogy addig fogok dolgozni ameddig bírok,de így.. Én nem akarok már


2018. júl. 26. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Hát nézd, ha nő, lehet, hogy féltékeny /irigy! Én is hasonlóképp jártam. Miután bejelentettem, hogy terhes vagyok, nagyon bunkó lett a főnöknő(aki akkor kB 39 éves egyedül álló gyermektelen nő volt) direkt nehéz fizikai munkát adott, meg nem vett ki a pékségből(Lidl) mert hánytam a suagoktól, így inkább eljöttem táppénzre. Saját esetemben biztos vagyok benne, hogy irigy volt..
2018. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
*szagoktól
2018. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Igaza van az elsonek.

Ha ferfi akkor meg azert, mert terhesen ki fogsz esni a munkabol, otthon leszel a babaval, es ez neki nagy hatrany munkaero szempontjabol

2018. júl. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezd meg tole, hogy miert lett veled ilyen bunko!

Ha annyira gáz, vetesd magad tappenzre. Lidlben amugy se tudnak konnyitett munkat adni.

2018. júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán eljönnék táppénzre. Nem az, ha normális, dolgoznék szívesen, de ha szemétkedik, akkor nesze, egye meg, amit főzött. Írasd ki magad, aztán reggel csörögj rá, hogy ja bocs, táppénz, nem mész már be.
2018. júl. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Oh ez csak a kezdet...


Én döbbentem szembesültem vele, hogy kollégák, de valójában inkább kolléganők milyen negatív irányba változtak velem szemben, mikor várandós lettem.

Örökké osztják az észt, és játszák a hős anyát, akik a munkahelyről mentek szülni és én milyen - idézem - nyamvadt vagyok.

Bizony nekem valóban nem gondtalan a terhesség. Van cisztám, miómám és polipom. Utóbbi kettő, azért okoz problémákat rendesen. Oh és persze volt egy hematómám is az elején.


Na de a lényeg, hogy fognak még érni meglepetések. Kész tanulmányt lehetne erről írni, mert amúgy nagyon érdekes, hogy vajon mi okozza ezeket a változásokat.

2018. júl. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nő?

Mert akkor megértem.


Engem a 2 férfi főnököm a tenyerükön hordoz, pedig csak az alkalmazottjuk vagyok.


Nők vs férfiak ilyen téren mások, a nők szégyellhetik magukat.


Szerintem írasd ki magad.

2018. júl. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálam dettó ugyanez a történet.

Csak engem úgy vett fel anno, hogy rá is kérdezett- ugye gyerek nincs tervben?! Mert akkor nem alkalmaz.

Persze vállalkozó.

Nyilván hazudtam. 27 évesen meg akárhány évesen dolgozni kell,nem ülhettem itthon arra várva mikor pottyan a gyerkőc. :)


Most 12 hetes vagyok,2 hete táppénzen,mert nembírtam elviselni az ocsmány fintorokat.

Se gyerek, se férj, csak a karrier.. Én meg a feketebárány a szemében.


De önzőnek kell lenni,mert úgy gondolom ennél nagyobb öröm nem sok adatik az életben

:)

Ne legyél szívbajos, menj táppénzre.

Nőgyógyászok ebben mindig partnerek. ;)

2018. júl. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj táppénzre, babának se tesz jót a stressz amit ott kapsz ez miatt.
2020. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!