Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek vagy csak az...

Terhes lehetek vagy csak az erős gyógyszer az oke hogy negatív teszt elmaradt mensi és enyhe vérzés?

Figyelt kérdés
Kb 22 nappal ezelőtt történt egy baleset az ovszerrel, be vettem a 72 órás gyógyszert, utána kb 10 napra piros színű vérzésem nem barnazas volt de nagyon kevés kb 3 napig és alig kellett 3 tampon! 3 napja kellett volna meg jönnie d semmi egyelőre . Teszteltem egyértelmű negatív, ovulacio után 20 napra teszteltem és erős negatív . Lehetséges hogy a gyógyszer zavart össze? Lehetséges hogy terhes vagyok?
2018. júl. 27. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Erős negatív? ... :D


Amúgy igen a gyógyszerben egy lóadag hormon van. Összezavarhatja a ciklusod.

2018. júl. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen mármint egyből egyértelmű negatív lett pár másodperc után és utána sem változott semmi :) semmi esélye szerinted a terhességnek ?
2018. júl. 27. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!