Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek a felesegem...

Szerintetek a felesegem megbizhato anya lesz ezek utan?

Figyelt kérdés

O egy magyar lany, nekem a szuleim magyarok, de kulfoldon szulettem/nevelkedtem/elek. A felesegem viszont csak az elmult par evben koltozott ide hozzam. Most varjuk az elso kisbabankat.


Az utobbi egy evben elegge latom rajta, hogy halalra unja magat itt, nincsenek baratai (akik voltak mind elkoltoztek kulfoldre), sokszor sir, hogy hianyzik a csaladja/baratai, foleg ha valamilyen csaladi/barati buli van. Ilyenkor a leggtobbszor gondol egyet es hazarepul wizzairrel, par napra, de van hogy hetekre. (Most pl 2,5 hetre ment haza nyaralni a szuleivel)


Viszont most jon a baba, es attol felek, hogy mi lesz ha akkor is lelep haza hetekre. Felek, hogy vagy itt hagy a babaval, vagy magaval viszi es nem lathatom oket.


En nem vagyok hajlando magyarorszagra koltozni, engem semmi nem kot oda, viszont o nem hajlando nelkulem visszakoltozni. A multheten kijelentette, hogy inkabb erzi itt velem szarul magat mint otthon nelkulem egyedulallo anyakent...


En kopni nyelni nem tudok, nem tudom mit csinaljak, a babat nagyon varom, varjuk, de igy hosszutavon fentarthatatlan.


Eddig semmi gond nem volt, az utobbi egy evben kezdodott es mostanra honap felet otthon masikat itt tolti nagyjabol...



2018. júl. 29. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Annyira nem szerethet.

Nekem mindegy hol vagyunk, csak a férjem ott legyen..

De persze, attól lehet jó anya.

2018. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
O is ezt mondja, hogy nem hajlando nelkulem elni, hazakoltozne, de mivel en 100% hogy nem fogok igy o sem fog. Ez viszont ilyen helyzetbe fullad.
2018. júl. 29. 22:13
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Az anyaságát a fenti miben befolyásolja? Semmiben.
2018. júl. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hogy vagy ram hagyja a kisbabat ilyen sokaig es random/vagy hurcolja magaval.


Nem hiszem, hogy barmelyik jo megoldas...

2018. júl. 29. 22:27
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Kilfoldon elo magyarkent (12 eve vagyok itt) mondom, hogy valoszinuleg elszeparalta magat akarva/akaratlanul, nem olvadt be az uj kornyezetbe, viszont minel tobb ido telt el, annal jobban erezhette azt, hogy ezutan mar nem is fog tudni “alkalmazkodni”.

Valoszinuleg most a terhesseg hozta elo benne azt, hogy hianyzik neki a csaladja ebben az allapotban.


Miota el ott? Hogy sikerult elernie, hogy sem munkahelyen, sem suliban, szomszedsagban, te rokonaid/barataid kozul nem sikerult baratokat, ismerosoket szereznie?

Mert nekem ugy tunik, hogy rajtad kivul nincs senkije, kivulallonak erezheti magat es hianyzik neki a hatter, a tamogatas.

Tenyleg nincs senki munkaban pl akivel eljarna ide-oda, baratkozna?

Vagy a te barati tarsasagodban olyan valaki, akivel joban lett?

Tarsasagot kellene szereznie, esetleg ebben segithetnel neki, hogy otthonosabban erezze magat.


Ha most nem nyit, akkor meg rosszabb lesz szules utan, mert a babazos idoszak alatt sokszor meg azok is eltavolodnak a tobbi embertol, akik amugy tarsasagi emberek voltak. Felo, hogy szules utan meg depisebb lesz emiatt es meg jobban fogja hianyolni a csaladjat...

2018. júl. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Annyit tudok, hogy a lanyok akikkel a mesteren baratkozott mar nem jarnak ossze vele mert ok nagyon gazdag elit csalad gyerekei, es egy ideig tudta a felesegem finanszirozni azt a fajta eletmodott de rajott, hogy felesleges penzzel megtartani barkit is...


A munkahelyen 40-50es ferfiak vannak csak.


Az en barataimmal kijon jol, de osszejarni nem jarnak ossze. Ha en talalkozom veluk a legtobbszor magammal viszem ot is. (Mar ha akar jonni)

2018. júl. 29. 22:57
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Hát mi van ha rád hagyja a babát? Ugyanúgy a szülője vagy, melletted sem fog éhen halni/kakiba fulladni stb. Főleg ha tényleg szereted a feleségedet, pár napot félévente mondjuk nem hiszem hogy ne tudnál megoldani. Ha meg viszi annál jobb, sose baj ha egy gyerek megszokja hogy út alatt másképpen kell elfoglalnia magát, ráadásul a nagyszülei is biztosan szeretni fogják. Kicsit feltöltődik a párod aztán éltek tovább boldogan, nincs ezzel baj. Később meg hátha mondjuk ovis/bölcsis csoporttársak szüleivel tud majd barátkozni
2018. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Pl. beszéljétek meg, hogy 3 havonta 2 hétre együtt hazajöttök. Vagy ahogy meg tudjátok oldani. Lényeg, hogy legyen benne rendszer. Nincs olyan itthoni barátnője, aki meg szeretne pl. kimenni? Esetleg lehetne neki segíteni, és máris lenne ott ismerőse. Teljesen megértem, hogy egyedül érzi magát, ha nem sikerült beilleszkednie, gondolom úgy érzi, már nem is fog, nem mellesleg ebben az állapotban mindent felfokozottabban él meg.
2018. júl. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Van ismerősöm hasonló helyzetben. Ő is azt mondta hogy azt gondolta az idő múlásával egyre kevésbé vágyik majd haza, barátai is vannak ott, de mégis egyre inkább honvágya lett. A párja ugyanígy nem akar jönni. Ők azt találták ki hogy közelebb költöznek hogy Magyarországgal szomszédos országban éljenek ahonnan könnyebb és gyorsabb hazautazni, de még külföld.

Szörnyű lehet neki egyébként, nagyon nem lennék a helyében.

2018. júl. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Tudod ez bennünk nőkben is megszokott fordulni, hogy mi van ha apuka idővel lelép, mert megunja a kakis pelust és nyugodtabb vizekre evez, mi meg örökre ott maradunk a gyerekkel(gyerekekkel) egyedül.

Üdv a világunkban!

Ugyanis általában a nő marad ott a sz..r.ban.


Egyébként meg segíts neki, hogy jól érezze magát. Vagy legalább jobban.

2018. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!