Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bűntudatom van, amiért nem...

Bűntudatom van, amiért nem olyan nemű babánk lesz, amit a párom szeretett volna. Ez miért van? Rossz anya leszek emiatt?

Figyelt kérdés
Én kislányra vágytam,lány lesz. A párom örül neki,egyáltalán nem bánja. De én kicsit szomorú lettem mégis,mert tudom,hogy ő fiút szeretett volna.
2018. júl. 24. 12:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
99%

Azt írtad, örül neki. Akkor mi a probléma? Feleslegesen túráztatod magad ezen.

Minden épeszű ember tudja, hogy 50-50% az esély fiúra vagy lányra.

2018. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Te is örülsz, a párod is örül, akkor mi itt a gond?
2018. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Az első nálunk is így volt. Mármint mindketten úgy voltunk vele, hogy az egészség a legfontosabb, nem a neme, de ha választani lehetett volna, én lányt mondtam volna, férjem fiút. Lány lett, nem volt csalódott egyáltalán, örült. Most 3 éves, apja mindene :) Sose bánta egy percre se, hogy lány lett.

Most várjuk a másodikat, ugyanaz volt a felállás, mint először. Ő úgy néz ki, kisfiú. Apa természetesen örül, de én sem vagyok csalódott egyáltalán, örülök a kisfiunknak. Azért normális emberek ezen túl tudnak lépni, a párod is annak tűnik, hiszen örül a kislányának. Ne túráztasd magad ezen, ha ő nem rugózik rajta.

2018. júl. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk is teljesen ugyan ez a helyzet,mint a 3-as válaszolónál. :)
2018. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%

Ne bánkódj, hiszen ezt -szerencsére- nem lehet irányítani.

Ha párod nehezményezi, miért nem olyan nemű lesz babátok, amilyennek ő szerette volna, kérdezzed meg nyugodtan: miért nem olyat csinált?

Nem te döntöttél, ám ha ő dönteni akart, miért nem tette?

2018. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Apukám is mindig fiúra vágyott, lány lettem. Anyukám sírt is, hogy nem fog úgy szeretni, mint kellene..., de tévedett. Lett még 2 öcsém, de én voltam mindig is a kedvenc, a kicsi lánya.
2018. júl. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

Miért van bűntudatod? A FÉRFI felelős a gyerek neméért, szóval ...


Ez nem egy teljesítmény, amit össze kell hoznod ahhoz, hogy megfelleő nő, anya és feleség lehess. Plusz ugye, a genetika.

2018. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Mi lányra saccoltunk majd a 24. Héten kiderult hogy fiú.

El sem tudnánk képzelni helyette lányt :D

Tombolnak a hormonok és most igy érzel de a nevelesnel mindegy hogy fiú vagy lány

2018. júl. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindegy milyen nemű? A lényeg, hogy egészséges legyen.Örültök mindketten a párod is..akkor mi a gond?
2018. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Buntudat, ezert?! Te sem vagy normalis.
2018. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!