Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az elsô trimeszterben...

Sanella20182018 kérdése:

Ha az elsô trimeszterben nagyon sokat hîztam akkor Lehet fogyni a masodik trimeszterben hA az òrvos is javasolja? Vagyis hogyan Lehet fogyni terhesèg alatt?

Figyelt kérdés
2018. júl. 31. 03:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az orvos javasolta, nem mondta, hogy mit tegyél/egyél és mit ne? Én nem voltam cukros, de hogy ne hízzak el nagyon én a terhes cukros 175gr-os diétát tartottam. A dokim azt mondta ha akarom csinálhatom, baj nem lesz belőle, hiszen valakinek meg kötelező csinálni aki cukros. Most 39+5 hetes vagyok, eddig 12 kg-ot híztam, de nagyon be vagyok vizesedve.
2018. júl. 31. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim h nyugodtan "fogyózhatok". Ez a terhesség vége felé volt amikor már 13 kg nál jártam. Visszább vettem és meg is állt a súlyom. Nekem azt mondta a dokim ( mert hát furcsálltam h ezt ajánlja)ha 2 hétig nem ennék ennek a gyereknek akkor se lenne baja mert a szervezetem rá koncentrál. Mindent tőlem vonna ki h neki mindene meglegyen. Egyébként szuper orvos. Ebben is igaza volt. Gyerek makkegészséges.
2018. júl. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fogyózni nem lehet


De egészségesen enni igen..


Első 13 kg jött fel 41 hét alatt

Nem tartottam semmi diétát

Sőt csak cukrosat kívántam.


Szülés után 1 héttel8 kg volt rajtam ( még sok víz)

2 héttel később pedig 1,5 kg

2018. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A terhesség alatt 3 kilót híztam, kerültem a cukros illetve a fehér lisztes dolgokat. Nagyon sok vizet ittam 2-3l, sok zöldség és gyümölcs. Nem volt terhességi cukrom de igyekeztem 180-200g ch-t tartani. Most 5 hetes a kisfiam és 10 kilóval kevesebb vagyok mint amennyivel a terhességet kezdtem.
2018. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!