Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges? 12. héten még két...

Lehetséges? 12. héten még két baba volt, most 17. hét és egy?

Figyelt kérdés
2petéjű ikrek voltak, ma a doki csak egyiket látta, a másiknak még a petezsákját sem.:( pedig nem véreztem, abszolút semmi tünet nem utalt erre. Ha ilyen előfordult a másiknak lehet baja ebből?

2018. júl. 31. 14:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
Hat ez eleg erdekes.. ha meg csak 5-8 hetes korul lett vna..de 12 hetes magzat hová tünne?? Verzes es minden nelkul?
2018. júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos ikerterhessegnel meg ilyen korban is megtortenhet ilyesmi azzal az embrioval ami lassaban fejlodik, ahogy azt egy paran mar irtak neked.
2018. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Es ha benne van az elveszett iker az mit jelent? Elolvastam a blogot de abban nem láttam így konrétan leírva.
2018. júl. 31. 15:56
 14/15 anonim ***** válasza:
86%

Semmit. Ha esetleg benne lesz és később problémát okoz, akkor kiműtik.

Úgy tekintik mint egy tumort és kiveszik.

De ritka, gyakoribb, hogy a placentában megtalálják szüléskor.

2018. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
46%
Az én lányom is ikreknek indult, 8hetesen még ketten voltak. Aztán vérzéseim voltak és 12hetesen már csak egyedül volt. Egészséges 5eves nagylány. Nincs belenove semmilyen testvéri rész :)
2018. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!