Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hányadik héten mosta ki a...

Ki hányadik héten mosta ki a baba holmit és rakta össze a kórházi cuccot?

Figyelt kérdés
Leginkább több gyermekes anyukák válaszát várom :)
2018. máj. 21. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez engem is nagyon érdekel :)


32 hkm

2018. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
egy gyerekem van, a 32. héten mostam ki a ruhákat és a 33. héten raktam össze a csomagot. 38. héten szültem de a végén már nagyon nehéz volt megmozdulni is, nem akartam halogatni.
2018. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Az elsőnél magzatvíz szivárgás közben pakoltam össze és anyukám mosta ki a ruhákat amíg a kórházban voltunk.

A másodiknál azt hiszem a 38. héten mostam és a szülés előtti napon pakoltam be (39+6)

2018. máj. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerencsére korán, mert 37hetesen mar szultem.

32 hetesen elkezdtem osszepakolni, de csak 36.hetre kerult be minden!:)

2018. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Korán, a 28-30. héten. 3 hónap kórház után átmenetileg 'szabadlábra helyeztek'; így elintéztem ezeket.
2018. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
36. héten, mert addig dolgoztam, utána értem rá igazán.
2018. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettővel 34 hetesen mostam-vasaltam, 35. héten készítettem össze a csomagot, amit utána még 15x kinyitottam, átrendeztem. :D 38. héten születtek.
2018. máj. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindhárom terhességnél a 34.hétre mindent összepakoltam magamnak is és a babának is. A ruhák addigra a szekrényben mosva,vasalva voltak. Minden alkalommal esély volt rá,hogy hamarabb szülök és nem akartam semmit a férjemre hagyni,anyósra pláne nem...
2018. máj. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindket gyereknel 18. hettol vasarolgattunk meg onnantol kaptunk cuccokat. En folyamat mostam, vasaltam, ne torlodjon fel. Korhazi csomag mindketszer 34. hetre lett osszerakva, de kb szulesig rendezgettem, es vegul egy halom felesleges cuccot bevittem elsonel, masodiknal mar nem.
2018. máj. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

36-37 het kornyeken mindket gyerekkel es most us ugy tervezem.

Elotte en dolgoztam. Eleve a bevasarlast is 35 hetesen inteztuk, sok mindent rendeltem es elore kineztem, hogy mit hol akarok beszerezni, igy egy delutan alatt megvettunk mindent.

De bevallom, hogy nalam a babaholmi osszerakasa is 2x nehany orat vett igenybe, nem tudom, hogy mi tarthat azon napokig/hetekig.

Egyik reggel kimostam a ruhakat, textiliakat, kiteregettem, masnap reggel pedig kivasaltam es osszehajtogattam. A korhazi taskaba pakolas 20 perc, volt lista, hogy mit kell vinni es mibol mennyit.

De en nem voltam veszelyeztetett, marmint nem voltam fekvesre utasitva es a vegen is birtam csinalni mindent, fizikailag rendben voltam.

2018. máj. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!