Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még nem akarom megmondani a...

Még nem akarom megmondani a férjemnek hogy kisbabánk lesz de azt akarja hogy menjünk fürdeni valahova. Mit találjak ki miért nem fürdök? Vagy megmondjam?

Figyelt kérdés
2. Házassági évfordulónkon akarom neki megmondani..
2018. aug. 1. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Én el se tudom képzelni, hogy egy ilyen örömhíren ne azonnal együtt osztozzunk. Szerintem marhaság alkalomhoz kötni.
2018. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
39%

Miért nem fürdesz? Nővérem simán strandolt tavaly 3-4 hónapos terhesen és semmi baja nem lett se neki se a babának.


Egyébként szerintem ne várj a hírrel, biztos tudni akarja.

2018. aug. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Én sem bírnék vàrni 1percet sem...
2018. aug. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

1. Igen hülye ötlet direkt elhallgatni ilyet.

2. A házassági évforduló nem arról szól, hogy terhes lettél - hanem egész másról!

3. Ami viszont teljesen érthetetlen, hogy miért ne fürödhetnél a terhesség miatt?!?!?!?

2018. aug. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is butaság várni a bejelentéssel, és ha tó pl akkor simán belemehetsz, termálvízbe nem ajánlott, én amúgy medencébe se mennék bele, viszont


Lehet gyógyszertárban kapni tapaszt, nézz utána gynopatch tapasz a neve, esetleg kérd ki nőgyógyász véleményét..

2018. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Persze hogy mondd el, ez egyértelmű. Mért kéne várni vele? Főleg hazudozni h mért nem mész fürdeni, ez miért jó? A házassági évfordulón inkább a házasságotokat ünnepeljétek, ez pedig egy másik alkalom.

És ha 5 hónap múlva lenne az évfordulótok akkor addig várnál? Nem értem mért kell magadban tartani egy ilyen hírt, hadd örüljön a férjed id.

2018. aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó akkor megmondom neki.
2018. aug. 1. 21:06
 8/8 Lili8989 ***** válasza:
35%
Mennyi idő még az évfordulo? Én amugy tok megertem :) termalvizbe ne menej. Balcsiba lehet pl. Velencei toba sem ajanlott, tengerbe megint csak szabad :)
2019. jún. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!