Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hány százalék pontosságg...

Kinek hány százalék pontossággal tudták megmondani a gyermek nemét?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk Győrbe a Kyncsbe a 12.heti ultrahangon nagyon rendesek voltak és megemlítették a baba nemét is. Kinek hány százalék pontossággal vált be az amit mondtak?? mert azért még ez elég korai nem??
2017. dec. 1. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 95%-ot mondtak a 12. heti ultrahangon. Lányt mondtak, már itt fekszik mellettem az egy hónapos pici lánykám :) Jó babavárást :)
2017. dec. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 99% -ra kislányt mondott a doki a 12 hetes uh-n. Igaza volt, kislány lett! :)
2017. dec. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem is mondtak egy nemet és azt mondták hogy nem szokott tévedni ez a nő aki ultrahangozott :) nekünk is lányt mondott amúgy :) köszönöm a jókívánságot neked meg jó babázást :)
2017. dec. 1. 17:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem emlékszem,hány hetes uh-n voltunk,de teljesen széttette a lábát a kislányom,úgyhogy mondhatni 100%ra megtudtuk :)
2017. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyermekemnél bevált a "jóslat", amit a 12. heti ultrahangon jövendölt az orvos.
2017. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindharomnal megelolegeztek a fiut a 12 hetes uh-n.

En is kukit lattam mindharomnal.

16 vagy 18 hetesen van a kovetkezo uh,akkor a 90%bol 100%lett mindharomnal.

Elteveszthetetlen volt.a 3.nal azert a biztonsag kedveert neztek aramlast,hatha csak a zsinor.de nem az volt.ez nem emlekszem pontosan,hogy melyik uh n volt a ketto kozul.

2017. dec. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12. Héten még nem látott semmit az orvos, mert a babám egy percre meg nem állt. A 14. Ik héten 85% ra fiút mondtak. Mondjuk szerintem 100% ot is mondhatott volna, mert telibe látszott a fütyi meg a zacsi, na de mindegy.  Fiú lett 
2017. dec. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válasokat mindenkinek ❤
2017. dec. 2. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!