Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hallgasak az...

Szerintetek hallgasak az orvosra vagy menjek el más orvoshoz?

Figyelt kérdés

Egy hét menszeszhez hasonlító görcsölés, has keményedés, has feszülés, után elmentem a nőgyógyászatra,ahol vitamint írt fel orvos..


Eddig meg most is szedem a femibion 2. Abból 2 kell venni.

A magne B6. Reggel este szedtem de ő felírt napi 6 tablettát reggel 2 félbe 2 este 2..

Ezek mellé írt B12 vitamint csepekbe amiből 1 kell egy nap, és vas hiányra gyógyszert amiből 2 kell reggel este

Összesen 11 gyógyszert szedek, ami csak vitamin...

Egyébként nem érzek változást ugyan úgy görcsölök...

A babát érzem mozogni


Nem lesz bajom?

22hetes. kismama.



2018. aug. 2. 22:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírásért!
2018. aug. 2. 22:45
 2/9 anonim ***** válasza:
Uhh.. Magneb6.. Nekem magnézium citratot kellett 2-2-2dbot naponta (re-de-e) én nekem azt mondta a dokim h az jobban szívódik fel. A vas dolgot nem tudom, nem volt bajom vele, de ha sokat szedsz szorulasod lehet. Én a femibion mellé szednem mindet de nem szednem a magneb6oz hanem helyette a magnesii citricit. De ő az orvos...
2018. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol 100%ig az orvosodban én elmennek másikhoz is magán rendelésre. De el kell dontesed h bízol e benne vagy sem. Ha nem valts is de ha maradsz akkor felesleges másikat keresni. Ezt te erzed. Én mennek.
2018. aug. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Most egy 2 napja vettem észre hogy a fejbőrömön

A homlokomnál felvan ömölve nem a gyógyszerek töl van

2018. aug. 2. 23:35
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Szia,

Én is a kezdetektől Femibiont szedek, mellé napi 3x2 magne b6 volt,de én is váltottam és napi 2 Magnosolvot iszom.

Maltofer vas/folsavból napi 2

Citro kalcium napi 1

D vitamin napi 1 (néha 2)

Cetebe C vitamin napi 1


Plusz még szúrnom kell napi 1 clexane injekciót,és pajzsmirigy alulműködés miatt 1 L thyroxin

Szóval aki tőlem többet szed,az jelentkezzen :D

2018. aug. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2. Válaszoló jól irta,a citr magnezium a legjobb,én is szedtem,de már annyi bogyót szedek hogy a magnosolv granulátum,legalább azt iszom :)
2018. aug. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En ennél jóval többet szedtem.

3x2 magnerot

L-thyroxin pajzsmirigyre

3x1 rutascorbin

1 aspirin protect

Hipp natalt ittam

2x2 utrogestan (Ezt nekem végig kellett koraszülés megelőzés miatt)

5 naponta hüvelykúp fertőzés megelőzés céljából

12. hétig napi egy clexane és napi 3 detralex. 20. hétig napi 2 nosza forte.

Pihensz a gyógyszerek mellett? Méhszáj értéket nézték? Nem nyílik?

2018. aug. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen pihenek, neztek a mehszajt halistenek nincs baj vele.

Köszönöm a valaszokat

2018. aug. 3. 10:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudtam h ez verseny. 2es vagyok. Én szedtem a 6 db mg citratot / 6 dopegitet (bár eleinte csak kettőt) 2 majd 4 utrot végig / 2 femibiont / rutascorbint / és sajnos mikor milyen huvelykupot, mert állandóan összeszedtem valamit. Ha azt nem akkor sima tejsavas kúpot vagy gélt stb. Amúgy akkor bele sem gondoltam, de most hogy így leirkaltatok feltortek az emlékek, hogy mennyi mennyi pénzt kötöttem el erre a sok (gyógy) szerre. Persze, megérte...
2018. aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!