Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Picit piros a hasam a naptól....

Picit piros a hasam a naptól. Ugye nem lesz baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Kenem napozás utáni krèmmel.
2018. aug. 3. 08:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

A pirosságtól nem, de a napozástól lehet baja.

Alhasi vérbőséget okoz, nem a legjobb, dolog, ha még bent kell maradnia a babának.

Legközelebb tankiniben, egyberészesben, pólóban napozz!

2018. aug. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Hogy lepirult a bőröd, annak nincs köze a babához, de napozáskor veled együtt felmelegszik a magzatvíz is, ami már veszélyes lehet kb. ahogy egy forró fürdő.

Napozni egyébként azért sem érdemes, mert terhesen könnyebben kialakulnak májfoltok és egyéb bőrhibák.

2018. aug. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Minek napozol terhesen? Istenem...
2018. aug. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Be volt takarva a hasam nagyon picit voltam a napon utána már nem is sütött a nap mègis piros lett.


Kedves első köszönöm a válaszod de legközelebb inkább ne irj ha nem tudsz normálisan válaszolni.


Èn sem gondoltam hogy ilyen lesz, legközelebb sokkal óvatosabb leszek.

2018. aug. 3. 09:27
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a választ!
2018. aug. 3. 09:34
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

A baj abból származhat, ha felmelegedett a magzatviz. Azt, hogy mennyit érte a hasad a nap csak te tudhatod.


Pusztán a leegestol nem lesz baj. Én simán leegek pár perc alatt is 30-ás krémmel bekenve, sőt értem már le 50es krémmel is.

2018. aug. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem nagyon piros csak egy picit. Kenve ès takarva volt max egy fèl órát ha voltam napon anèlkül akkor is már 3 óra után. Látom itt már kár kèrdezni legközelebb a dokim tanácsát fogom kikèrni...
2018. aug. 3. 09:46
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Mi ez a hülyeség, hogy felmelegszik a magzatviz?!

Az ég világon semmi bajotok nem lesz.

2018. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A leégés alapból veszélyes, de nem a babára.
2018. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A dokid sem fog megdícsérni elhiheted.

És igen, a magzatvíz felmelegedhet ez elég nyilvánvaló, akinek nincs elég ismerete az minek írkál?!

2018. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!