Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nőgyógyász nélkül végig lehet...

Nőgyógyász nélkül végig lehet vinni egy terhességet?

Figyelt kérdés
Csak szüléskor kellene találkozni vele. Ez lehetséges?

2018. aug. 3. 14:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem. De mért akarna bárki ilyet tenni?
2018. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
2018. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Lehetséges.Senki sem fog erőszakkal elhurcolni vizsgálatra,de rettenetesen felelőtlen dolog.
2018. aug. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha carsz rá mi van a babáddal és nem mész orvoshoz, akkor igen. De ha a terhességet végigviszed nőgyógyász nélkül akkor miért nem szülsz otthon nélküle???
2018. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Persze, hogy lehet.

Csak nem érdemes.


Semmi esély, hogy kiderüljön, ha beteg pl. vagy ha te leszel beteg terhesség alatt.

Nem kapsz egyszeri anyasági támogatást.

2018. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyet gondozatlan terhességnek hívják. És rengeteg kockázattal jár. (kezdve a felfedezetlenül maradt fejlődési rendellenességekről, a felfedezetlen cukorbetegségen magasvérnyomáson át a fenyegető koraszülés jeleiig, ami miatt esetleg otthon megszülsz) A baba eleve antibiotikummal fog indítani a kórházban, és mivel szifilisz és hepatitis szűréssem lesz meg, így elkülönítenek téged is , a babát is.
2018. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Lehetséges de szülésnél úgy fognak veled bánni, hogy az nem igaz. Főként utánna, ha valami baja van a gyrekednek. Ráadásul a terhesség nem mimdig zökkenőmentes. Én toxémiás voltam 25 napot feküdtem korházba, mert vagy én vagy a babám halhat meg vagy mindketten, ha nem fekszem be címszóval. Ilyennel nem szabad szórakozni legalább a fontosabb vizsgálatokon meg kell jelenni. Az elsőt is beleértve ugyanis ott megállapítják mennyi idős a terhességed és a szülés várható időpontját.
2018. aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
lehetséges, ha alacsony rizikófaktorú besorolást kapsz, akkor szülésznővel is végig vihető a terhesség
2018. aug. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Hogy merul fel valakiben ilyesmi??!
2018. aug. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

#8 vagyok! Hiába pontoztok le, ez így van!

ha problémamentes a terhesség és alacsony kockázatú akkor szülésnő is vehet terhesgondozásba! Ennek ellenére, én a kiafiammal és jelenlegi terhességemet is a nőgyógyászommal viszem végig


[link]

2018. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!