Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggel óta tartó szívtájéki...

Reggel óta tartó szívtájéki mellkasi fájdalom beszorult levegő -szorító érzés mitől?

Figyelt kérdés

Tegnap szörnyű stressznek voltam kitéve.

El kellett menekülnöm a házból mert párom ön és közveszélyessé vált a drogtól.

Olyan dolgokat mondott amik rémisztőek és mindezt úgy hogy mosolygott.

Ügyhogy kénytelen voltam a biztonság miatt elmenni otthonról jobban mondva elfutni az éjszaka kellős közepén.

Azt mondanom sem kell milyen adrenalinszinten voltam konkrétan meg sem álltam mamám házáig eszeveszetten futottam mint aki az életéért fut ...

ma reggel arra keltem higy szúr a szívem borzasztóan szorít a bal oldali mellkasom így hát visszapihentem de még alvás közben is fel fel keltem mennyire fáj.

és még most sem múlt el mozgásra fokozódik

hozzáteszem kiskoromba szívzörejem volt vagy valami hasonló billentyűprobléma


De ez szinte biztos vagyok a tegnapi trauma hatása

csak mennyire kell komolyan vennem?


2018. aug. 3. 15:35
 1/6 A kérdező kommentje:
A harmadik trimeszter elejen vagyok
2018. aug. 3. 15:36
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem kellett a földről is felszednem 85 kilos parom mivel összeesett és cigivel a kezében a lábtörlőn landolt
2018. aug. 3. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért szerintem jobb lenne orvosnak is elmondani, hogy mellkasi fájdalmad van. Ezer dolog okozhatja, súlyos betegségek is. Remélem nem komoly, de mivel terhes vagy jobb, ha foglalkozol vele.
2018. aug. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet szimplán pánikroham, de azért nem ártana, ha látna egy orvos.
2018. aug. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy kicsit offolok! Szóval miután megjártad a dokit és minden oké veled és a babával (remélem), nehogy visszamenj ahhoz a drogoshoz, akárhogy könyörög, meg akárhogy hazudja le a csillagokat az égről... egy drogos, alkesz, nőverő soha nem fognak változni, senki kedvéért.


Szóval ha jót akarsz magadnak és a gyereknek, akkor még véletlenül se tegyen apasági nyilatkozatot, mert azzal soha nem fog kiszállni az életetekből és csak gátolni fog mindenben. Elviheti majd a gyereket, viszont felelősségteljesen nem fog tudni rá vigyázni, bármi történhet, a bíróságot ez meg csak akkor érdekli, amikor már megtörtént a baj (vagy akkor sem), ráadásul a havi minimális gyerektartást sem tudná fizetni.

De egy ilyen ember akkor tudja a legtöbbet tenni a gyereke és nője felé, ha kitakarodik az életükből.

2018. aug. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem a tegnapi trauma hatasa, de a helyedben biztos hogy elmennek orvoshoz. ha magad miatt nem akarsz, akkor a baba miatt mindenkepp!


jah, es amugy hiaba tanacsolja barki a kerdezonek, hogy ne menjen vissza, ugy is vissza fog menni...akinek ennyi esze volt, hogy gyereket vallal egy idegbeteg drogostol, az vissza is fog hozza menni sajnos. gyanitom, nem az elmult par honapban lett drogos.

2018. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!