Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt érzett valaki...

Terhesség alatt érzett valaki szúró/szorító mellkasi fájdalmat? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Soha nem volt semmi problèmám sem a szívemmel,sem a vèrnyomásommal,viszont kb. 2 hete előfordul, hogy szorító fájdalmat érzek a mellkasomban (szívemnél) Valaki érzett hasonlót?A védőnömnek mondtam de ő nem mondott rá semmit, jövő héten megyek a dokimhoz majd neki is fogom jelezni.Válaszokat előre is köszönöm! 24 hkm

2016. ápr. 15. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos igen. Meg is maradt, egyéb tünetek is társultak mellé, végül pánikbetegséget diagnosztizáltak nálam.:(

Teljes körű belgyógyászati kivizsgálás után minden eredményem negatív lett, és minden tünetemet egybe véve egyértelmű volt a pánikbetegség.

2016. ápr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én azt vettem észre hogy jobban akkor jön elő ez az érzés amikor vizesedik/dagad a lábam.Nem lehet a kettő között összefüggés?Vagy esetleg a megnövekedett vérmennyisegtől...meg azt is olvastam,hogy terhesség a a szívnek 2x annyit kell dolgoznia. Kedves 1-es válaszoló nagyon köszönöm a választ ès sok erőt kívánok!
2016. ápr. 15. 17:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaj, már túl vagyok rajta szerencsére.:) A terhességen is, már lassan 6 éves a kisfiam és szerencsére a pánikbetegségen is. Viszont nagyon rossz volt.

Viszont mindenképpen vizsgáltasd ki magad, ott fogják látni, hogy ez természetes, nem kell aggódni, vagy van mégis valamilyen gond.

De feleslegesen ne izgasd fel magad, bízni kell mindig a legjobbakban!:)

2016. ápr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyomorsav. Tudom, hogy hihetetlen, de nezz utana:)
2016. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első terhesség 23., most 25. Hétben éreztem mellkasi szorító fájdalmat. Nagyon kellemetlen volt, két napig tartott. Első alatt csináltak szív uht, extrasystole derült ki. De ennek lehet semmi köze hozzá.
2016. ápr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!