Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anti D került a szervezetembe,...

Anti D került a szervezetembe, valakivel történ már ilyen? Lett baja a babának?

Figyelt kérdés
36 hetes kismama vagyok. Most voltam ellenanyag szűrésen és kiderült, hogy már egy hónapja Anti d-t termel a szervezetem. B negatív a vércsoportom apa pedig B pozitív. A baba is pozitív így elkezdett védekezni a szervezetem ellene.Volt valaki hasonló helyzetbe? Mi lett a babával amikor megszületett?Igazi tapasztalatokra vagyok kíváncsi nem arra amit kidob a google.Azt mondták vérszegény lesz a baba és sárga.
2018. aug. 3. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is nagyon erdekel, tapasztalatot nem tudok irni, de en is 36 hetes vagyok, es kaptam par hete injekciot, amirol semmi infot nem adtak :s
2018. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk volt ilyen a családban de o annyit mondott h a babával semmi baj se volt. Szülés után neki adtak szurikat h ha következőre terhes lesz ne vételjen el egyből. De mar régebben volt és nem emlékszem pontosan miket mondott akkor meg nem igazán érdekelt. De azóta van mar teso is náluk.
2018. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Már ez is segítség volt.Nagyon izgulok hogy ne legyen baj.
2018. aug. 4. 11:56
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Megszületett a baba és első nap minimális ellenanyag volt a vérében.A többi nap teljesen jó volt a vérkép.Szerencsére nem lett semmi baja.Kitartás annak aki még bele esik ebbe.A lényeg hogy ultrahangon mindíg figyeljék a babát. :)
2018. szept. 5. 12:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Gratulalok, es orulok hogy nem lett baj, koszi hogy megirtad, mi lett. En vtam az elso valaszolo... mi azota mar tulhordasban vagyunk, 41. Het... :)

Majd leirom en is ( ha el nem feledem), hogy mi volt szulesznel.

2018. szept. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!