Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit használ/használt?

Ki mit használ/használt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 30+4 hetes vagyok. Vasárnap megyünk Balatonra és az érdekelne milyen tapaszt vagy tampont vegyek ami biztonságot nyújt? Most nem az érdekel, hogy milyen felelőtlen vagyok mivel az orvos javasolta az úszás de nem strandon. Zárt a méh száj minden oké nagyon jól vagyunk de a derekam leszakad és hiába fekszem úgy sem jobb. A kismama torna sem volt jó semmire. Előre is köszönöm a válaszokat :)
2018. aug. 3. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem semmit. Én legalábbis nem használtam ilyesmit, nekem is javasolta az úszást a doki, semmi bajom nem lett tőle.
2018. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Nekem Gynophylus hüvelyprobiotikumot ajánlott, és rám bízta, h GynoPatch-et akarok-e használni.
2018. aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

TAMPON? max , ha szülni akarsz.:)


Amugy intim mosakodó+ gyonopholius, nekem legalábbis ezek beváltak!:)

2018. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan a kérdésre nem tudok válaszolni, csak egy észrevételem lenne. Lehetséges, hogy az úszástól még jobban fájni fog a derekad, mert az még jobban lazítja a gerinc körüli izmokat. Valószínüleg a növekvő teher miatt fáj, amit négykézláb végezhető hátizomerősítéssel lehet kompenzálni és sok-sok nyújtó gyakorlattal. Ha úszol mindenképpen csak háton tedd, a mellúszástól garantált a további derékfájás.


1,5 éves anyukája, 32 hetes kismama és gyógytornász

2018. aug. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Én semmit nem használtam, 29-30 hetesen voltunk 31 heti vizsgálatokon minden rendben volt.

A Balaton nagyin tiszta vizű nem hinném hogy elkapsz valamit ha zárt a méhszáj.

2018. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

En nem hasznaltam semmit,furdes utan egybol letusoltam es ennyi semmi bajom nem lett

(Bar azt hozza tennem,hogy nem esett jol egyaltalan en is nagy megkonnyebbulest vartam aztan semmi,de remelem neked bevalik😄)


Kitartast igy a vegere es jo egeszseget nektek :)


32hkm

2018. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!