Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogfájás terhesen hétvégén?...

Fogfájás terhesen hétvégén? Mit csináljak, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Rettenetesen fáj! De hétvégén fogorvosi ügyeleten csak húznak,na azt nem szeretném...
2018. aug. 4. 02:29
 1/7 anonim ***** válasza:
teafa olaj öblögetés
2018. aug. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, hogy az ugyeleten csak huznak. Gyakorlatilag minden olyan kezelest megcsinalnak/elkezdenek, ami az adott pillanatban lehetseges es ott is megtartani akarjak a fogat elsosorban.

Menj el, megnezik, megmondjak, hogy mit tudnak tenni, huzni meg nem engedsz, amig a sajat fogorvosod nem latfa.


Amugy maganrendeloket is nezhetsz, varost nem irtal, de ahova en jarok az pl hetvegen is nyitva van, csak nem egesz nap. Es tobb ilyen van.

2018. aug. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Doki, paramax fájdalomcsillapító (várandósok is szedhetik).


Amúgy a röntgen kivételével bármit meg tudnak csinálni. Az én fogamat fúrták, tömték ekkor, de húzni nem húzták a törött fogam, mert ahhoz kell röntgen. Úgyhogy szülés után kellett visszamennem vele.

2018. aug. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi,hát sajnos fél4-ig bírtam a szenvedést,bevettem egy cataflamot. Csak ez volt itthon,remélem nem lesz baja a picikémnek. :( Fogorvos meg csak szerdán lesz...
2018. aug. 4. 08:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja, nem egy levéllel leszedtél be. Mondom ezt egészségügyesként.

Azért ez az ügyeleten csak húznak feltételezés kicsit durva, ezt maximum 50 éve csinálták.

2018. aug. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az ügyeletről annyit,h reggel 8-11ig van,utána meg este 8-23ig. 10:42kor értünk oda,természetesen már nem fogadtak.
2018. aug. 4. 11:57
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondta a nő,menjek vissza este 8kor. De mondom 40km-ről jöttünk,17hetes kismama vagyok,és egész éjjel nem aludtam. Erre elkezdi,h akkor szedjek algopyrint.
2018. aug. 4. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!