Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy közöljem szüleimmel hogy...

Hogy közöljem szüleimmel hogy állapotos vagyok? Mit tanácsoltok? Eléggé konzervatívak.

Figyelt kérdés
Eléggé konzervatív mind a kettő és a párom szülei is azok. Még nem vagyok állapotos(még nem tudom), bár 2 hét van a nem vártig utána kiderül minden, hogy az vagyok-e vagy sem. Párom még nem igazán szeretne babát(mert fél az apaságtól) de ha becsúszik akkor megtartjuk, nem tudnám elvetetni.
2010. jún. 19. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

A szülőknek mi köze hozzá?

Most komolyan. Ha ti úgy döntötök vállaljátok akkor vállaltátok és kész. Nem az ő döntésük és nincs joguk beleszólni sem. Én is konzervatív vagyok mégsem szidnám össze a lányom, ha terhes lenne, semmi jogom hozzá és szerintem nem alapfeltétele az esküvőnek a gyerek. Ami miatt viszont összeszidnám a lányom, hogy nem vártként tekint a menstruációra, holott a párja nem akar még gyereket.

2010. jún. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Az első UH képet küld el nekik levélben és írd úgy alá, hogy: "Szia nagymami és nagypapi!"
2010. jún. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bár mikor együtt voltunk akkor ő sem gondolt arra hogy nem szeretne babát, néha rájön hogy milyen jó lenne ha lenne már, néha meg nem szeretne. Én ezt nem értem!
2010. jún. 20. 00:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Ahh vagy úgy. Így már más. Majd ha elmegy veled UH-ra és meghallja a szívdobogását meg meglátja a babát akkor meggondolja :) Minden esetre azért még ne kiabáld el, gyakorlatilag még peteérésednek kellene lennie, szóval még semmit nem is érezhetsz.
2010. jún. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy elozo kerdesbol mar kiderult, hogy te 21 a parod 26 eves. Gondolom, meg nem egyutt eltek, igy megertem az aggodalaidat a szulokkel kapcsolatban. A legegyszerubb modja az, ha mindketten odaalltok a szulok ele es elmondjatok, hogy nem igy terveztetek, de jon a baba.

Ha egyutt eltek, akkor is ez a megoldas, de valamivel egyszerubb a helyzetetek, konnyebben megertik.

De raersz akkor aggodni a mileszha kerdeseken, amikor megcsinaltad a tesztet es pozitiv.

Amugy ha meg 2 het van mensiig, es mar napok ota vannak tuneteid, akkor nem valoszinu, hogy terhes vagy, hiszen nagyjabol most lennel fogamzokepes. Tuneteket pedig nem ereznel csak max a beagyazodast, ami kb jovo het lenne. De ez csak a papirforma.

2010. jún. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló

Igen még nem élünk együtt de hamarosan összeköltözünk, már szinte mindenünk megvan. Hát megvárom hogy mi derül ki a tesztből azután ha pozitív lesz akkor megmondjuk. Amúgy a mensim után 9-10nappal voltunk együtt. úgy hogy lehet rá esély hogy terhes leszek. Azért köszi a választ még megírom hogy mi volt :)

2010. jún. 20. 00:15
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Sztem ne foglalkozz ilyesmivel, és különben se stresszelj ezen mert a harmadik hónapig még bármikor elvetélhetsz, elmehet magától.


Szóval babonából nem is szoktak beszélni róla másoknak amíg nem telik el 3 hónap.


Szedd a magzavédő vitamint + a folsavat, és minnél kevesebb stressz!!


Mellesleg egy jó anya úgyis észreveszi már az első hónap után, ha mondod ha nem..

2010. jún. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy meglepodsz, mert nagyon boldogak lesznek a szuleid a hir hallatan.

Legalabbis nalunk ez tortent.

A babank tervezett, viszont senkinek sem szoltunk, hogy az utodon faradozunk, mert nem akartuk hallgatni a lebeszeleseket. Ugyanis csak 9 honapja voltunk egyutt a parommal (azota ferjem), amikor elhataroztuk, hogy johet a baba, raadasul mi hiaba ismertuk egymast nagyon jol es szerettuk egymast ugy, mint korabban soha senkit, de a szulok ebbol nem sok mindent lattak, ugyanis kulfoldre koltoztunk meg a kapcsolatunk elejen, igy az en szuleim kb haromszor talalkoztak a teherbeeses elott a parommal. Kedveltek, de szinte nem is ismertek.

A fiunk vegul akkor fogant meg, amikor 13 honapja voltunk egyutt, vartunk meg ket honapot, epp akkor utaztam haza es jelentettem be a hirt. Gaz, de en annyira paraztam, hogy nem fognak orulni, hogy elbogtem magam, amikor vacsora utan elovettem az uh fotot es az orruk ala dugtam. (egyebkent nekem megerto, szereto szuleim vannak, sohasem bantottak, nem is ertem, hogy mitol feltem.)

A reakcio az lett, hogy nagyon orultek, anyukam es nagyim bogott, apukamnak is bekonnyezett a szeme, agyon olelgettek.

Szoval minden jol alakult!

2010. jún. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
Nemsokára beállhatsz azon nők sorába akik felháborodva írnak, hogy a párjuk elhagyta őket a baba hírére, hisz te magad írtad hogy nemigazán szeretne még.Nem értem miért ezzel akarjátok megfogni a pasit, csak elüldözitek...
2010. jún. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Uccsó jól le lett pontozva, de igaza van.
2010. jún. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!