Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győr vagy Győr könyékiek...

Győr vagy Győr könyékiek segítségére lenne szükségem. Vagy bárki aki ismerős Győrben vagy Mosonmagyaróváron esetleg?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem mondani olyan helyeket ahol a kisbabánknak meg tudnánk venni ami kell?mert nagyon nem vagyok ismerős bababoltok terén.még csak a babakocsit vettük meg.valami ami viszonylag olcsó de jó is.

köszönöm mindenkinek.


2010. jún. 20. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Győri vagyok! Szerintem itt a legjobb bolt a Szent Imre úton a Babyland. Az eladók kedvesek, segítőkészek, s tényleg minden megtalálható náluk! Az árak sem olyan húzósak (Brendonnal összehasonlítva van, amit fele annyiért meg lehet kapni - hozzáteszem uaz a termék márkára, mintára, mindenre). S a textilpelenka is itt a legolcsóbb. Egy normál méretű 220,- de ebből még lejön 5%, mert mindjárt kapsz egy kis kártyát, szóval 209,- :) Ugyanitt csak magyar rucikat árulnak a babáknak, tiszta pamutból, hatalmas választékkal!

Ruhákban a C&A-t is ajánlom az árkádban. Jó minőségű, csinos, pihe-puha kis cuccok vannak nekik. (Máig még van egy akció, hogy ha 3 db-ot vásárolsz bármiből, akkor a legolcsóbbat ingyen megkapod! Érdemes benézni, ha el tudtok ma menni. Mi úgy csináltuk, hogy választottunk 3 egy árban lévő ruhácskát (nem egyformát), így gyakorlatilag nagyon jól ki lehet jönni.

Valamint a vásárcsarnoki piacon van egy fiatal srác, aki babaruhákat árul. Nagyon szépek vannak neki, de nála azért már meg kell nézni az árat, mert nem minden éri meg!


Ja igen, még a Tesco-ban vannak nagyon jó kis bodyk (ujjasak, ujjatlanok) meg pizsik összecsomagolva, ami szintén megéri az árát!


Remélem tudtam valamit segíteni!

További szép napot!

24 hetes kismami

2010. jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szia

hát nagyon köszönöm.tényleg nagyon sokat segítettél. felírtam egy papírra amiket tanácsoltál és mindet meg fogom nézni.ahol máig van akció megpróbálom megfűzni anyut jöjjön el velem.:D de a párom csak két hét múlva ér haza leginkább vele akarok vásárolni :D

tényleg nagyon köszi a segítséget.

szép napot.

2010. jún. 20. 11:53
 3/6 anonim ***** válasza:

szia,ajánlom még az Interspar épületében a KIK boltot.ott is egész jó áron vannak kisrucik,kifogók....

nekem mondjuk a Berndon is szimpatikus,igaz csak kuponnal,vagy akcióval éri meg.De pl a honlapjukon meg tudod nézni mi mennyibe kerül és mikor mire van kupon az újságokban.

vagy pl vasárnap délelőttönként az Eto parknál is van piac,szintén lehet jó áron beszerezni néhány cuccot.

vagy pl a király utcán a babavilág bababolt.ott pl be tudod váltani a kismama kupont is.

és tényleg nagyon jó akciók vannak szinte folyamatosan a C&A és H&M ben az árkádban.

2010. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szia...neked is nagyon köszi. ezeket is felírtam és meg fogom nézni őket :D
2010. jún. 20. 13:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. :) Először is szívesen:):):)


Kedves második válaszoló: milyen az a bababolt a király utcában? Még nem voltam ott, s nem is hallottam róla. Mik vannak ott? Minden vagy inkább csak ruha?

Köszönöm, s bocsánat az Off-ért!

2010. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Voltunk a Király utcaiban, de nekem nem jött be. Pici így kevés a választék, de az a kevés is drága, valamint a méretek eléggé kicsik (az 56os tuti nem 56os, hanem csak 50es)
2010. jún. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!