Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mosonmagyaróváron Marton...

Mosonmagyaróváron Marton doktornál szültetek esetleg? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 09:36
 1/2 anonim válasza:

Szia! Én is Mosonmagyaróváron fogok szülni,csak nem a Martonnál. Annyit hallottam róla,hogy nem túl beszédes,még szülés közben sem,de egyébként meg nagyon lelkiismeretes,és a szakma egyik legjobbja. Nekem mondjuk túl távolságtartó,és szűkszavú, barátságtalan,ezen okokból nem őt választottam.

Mikor fogsz szülni? Én jövő hét szombatra vagyok kiírva,de még semmi jele,hogy ki akarna bújni a kisasszony. :-)

2011. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Én majd csak júliusban fogok szülni, még nagyon messze van. Az előző babával a Pintér doktorhoz jártam, vele sem volt végülis semmi problémám, szülni sajnos nem tudtam nála, mert épp elutazott, így a Baloghnál született meg, aminek akkor nagyon örültem, mert nem volt egyszerű menet, túl nagy volt a kisfiam és már nem volt idő császárra, de a doki tapasztalata és gyors reagálása miatt szerencsére nem lett semmi probléma. Hozzáteszem, nekem a Balogh nagyon nem volt szimpi előtte, de utána mégis hozzá jártam vissza. Aztán most 4,5 évvel később kiderült, hogy már nem vállal szülést, úgyhogy kereshettem mást. Nagyon sokan ajánlották a Marton dokit, hogy nagyon lelkiismeretes, alapos, és mivel a rendelőjében mindent megcsinálnak, semmiért nem kell SZTK-ba menni, úgy döntöttem kipróbálom. (Munka mellől elég nehezen tudok kimozdulni a vizsgálatokra, ezért volt fontos, hogy egy helyen mindent el tudjak intézni.)

Elmondhatom, hogy valóban elég szűkszavú, de végülis teljesen korrekt, nagyon odafigyel, a 12 hetes UH alatt 20 percig vizsgált. Úgyhogy úgy döntöttem, hogy nála maradok, remélem szülésnél is odafigyel majd rám.

Neked nagyon-nagyon gyors és szép szülést kívánok, utána pedig nagyon boldog babázást!!!

Te amúgy kihez jársz?

2011. jan. 17. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!