Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor módosítja az orvos a...

Mikor módosítja az orvos a szülés dátumát? Kezdetektől dec.5-re mondta, de ismerős kismamák mondják, h a vége felé akár 2-3 héttel hamarabbra is átteheti a doki.

Figyelt kérdés
Ez mitől függ? Méhszáj zártsága,baba méretei alapján?
2010. aug. 19. 09:58
 1/10 A kérdező kommentje:
most 24+6 h vagyok,jövő héten megyek dokihoz.
2010. aug. 19. 09:59
 2/10 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy írod! 36. héttől ctg-n (nst) is nézik a méh összehúzódásait, doki vizsgálja a méhszájat, hogy a baba mennyire van beilleszkedve? De mondjuk keresztülhúzhat minden számítást egy magzatvízelfolyást. Legalábbis nálam a 37. héten gyér összehúzódások voltak, doki szerint ugyan befordult a baba, de nem illeszkedett a koponyája még teljesen, "van még időnk" .... és rá 5 napra mégis elfolyt a vizem....:)
2010. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az uh-n látottak alapján szokták módosítani ,ha módosítják egyáltalán. No meg a ciklusod hosszúsága is számít.
2010. aug. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
papíron 30. hetes vagyok, de mivel hosszú a ciklusom, nem középidőben fogant, így a dokit nem érdekli az utolsó mensi időpontja, ő kezdetektől 28 hetesnek (szóval papíron terhes - 10 nap) kezel.
2010. aug. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem még az első két 0. alkalomnál is mást írt. igaz, csak pár nap eltéréssel
2010. aug. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Legutóbb amikor dokinál voltam, nagyon nézegette a papírokat, próbáltam segíteni neki,hogy közöltem: betöltött 24. hét. Rám nézett, hümmögött, aztán közölte,hogy van az 26 is..

Azt hittem,hülyét kapok, eddig az összes vizsgálatot úgy végeztettük el ahogy én számoltam (szintén ciklus végén estem teherbe, az utolsó mensihez képest 25 napra, és ahhoz mérten stimmeltek a méretek meg minden.)

Szóltam, hogy most már ne módosítgassunk, ha lehet... így is két időpontot kaptam, november 5 és 19.

Szép.

Már én se tudom mit gondoljak, ráadásul (most vagyok 27+2 hetes) hajnali egykor görcsökre ébredtem, amik ismétlődtek, tisztára frászt kaptam, de aztán elhatároztam, hogy inkább fejre állok, de a gyerek bent marad (nem mintha ez elhatározás kérdése lenne...)

Vettem be nospát meg magnéziumot.

Szerintem a hidegfrontot érzem, azt mondták,ma jön....

2010. aug. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam a 23. hét után kezdődtek az össze-vissza dátumozások. Előtte nálam is minden ultrahang 1-3nap eltéréssel stimmelt. Itt már közbeszól a genetika, ebből adódnak az eltérések.
2010. aug. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A 20.heti genetikai szures utan amit a 24. heten vegeztek nallam, mondta a doki, hogy a baba lehet elobb jon. Ragaszkodjunk azonban az eredetileg megbeszelt datumhoz...aztan az elmult 2 utolso vizit utan mar nem ragaszkodott annyira es megbeszeltuk, jon, amikor jon szoval okt.27 helyett kaptam okt. 19-et de csak az adminisztracio kedveert.
2010. aug. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!nekem azt mondta az orvos hogy a 18 hétig módosíthatja a dátumot(elvileg)de mégis volt olyan kismama aki minden ultrahangon más időpontot kapott.Úgy hogy szerintem ez függ a dokitól is.
2010. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Amúgy nekem pont a 18 héttől kezdődött az volt 2 időpont és a között ingáztak(a két időpont között 2,5 hét volt)De szerintem ez azért volt mert nekem mindig össze-vissza jött meg.
2010. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!