Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mennyit mozog a baba?

Nektek mennyit mozog a baba?

Figyelt kérdés
29 hetes vagyok, kb. 3 napja kevesebbet mozog a baba, mint szokott. Ma mindössze eddig 17 mozgást számoltam. Van aki azt mondja, hogy 1 órában kellene lenni 10nek. Ti mit gondoltok?

2018. aug. 5. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ok se mindig ugyanolyan aktivak. En nem is szamolom. Mozog es akkor ok.
2018. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Plane hogy mindegyik baba is mas mar most habitusra. A fiam alig mozgott egy nap. Nem voltak nagy fajdalmas rugaso, nyomasok stb.. tok diszkret volt.

A lanyom mar tobbet mozgott de o se eszeveszettul porgott egesz nap.

2018. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, eddig én sem szamoltam, csak ma.

Remélem csak lustább kicsit most.

2018. aug. 5. 20:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem se volt még fajdalmas, nem is nyomta még ki magát, hogy látszana vmije ott van..:) pedig elvileg már ilyet is kellene. Hát nem tudom..
2018. aug. 5. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha csak ma számoltad, akkor honnan tudod, hogy máskor többet szokott? :) én sose számolom, meg se tudnám tippelni utólag, hogy hányszor éreztem akár tegnap.

Őket is befolyásolja az időjárás is, a frontok, sok minden. Amíg érzed, hogy rendszeresen mozog, nincs nagy baj.

2018. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!