Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Normális ha nem érzem, hogy mozog a baba?

19 hetes vagyok, az UH szerint minden rendben,ott látszik hogy mozog a baba. Van itthoni szívhangfigyelőm, azzal is megtalálom mindig, de mozgást nem érzek, pedig nincs sok zsír a hasamon. (Ha van összefüggés)

Keress kérdéseket hasonló témákban: magzat, baba, mozgás, terhesség, ultrahang

2018. jún. 19. 14:33  Privát üzenet  

A válaszok
Szia.2 terhességem volt 1 nél elől volt a méhlepény,szinte nem is éreztem a babamozgàst.2 terhességnél hátsó falon volt na azt éreztem rendesen..

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. jún. 19. 14:44 Privát üzenet
Bizony, a mehlepeny helyzete sokat szamit, ahogy az elso irta.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. jún. 19. 14:49 Privát üzenet
25 hetes vagyok, masodik baba, mellsofali mehlepeny. Kb ket hete kezdtem el erezni igazan, de meg igy is van egy egy nap amikor csendben van. Uh-kon minden oke, igazi kis virgonc mindig.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. jún. 19. 14:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor nem aggódom 😁

# 4/5Időpont 2018. jún. 19. 15:01 Privát üzenet

18 héten éreztem először, pedig hátsó fali a lepény.

Ha mellső fali, akkor meg főleg később szokták érezni. Dokim szerint 22 hétig kell érezni, de 30 hétig nem fontos, hogy minden nap érezd csak onnantól.

24 hkm

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2018. jún. 19. 17:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
24 hetben vagyok. Eddig minden nap ereztem nagyon aktivan hogy mozog a baba . Ma is erzem a mozgast de nem aktivan. Lehet van valami baj vagy csak szunyokas kedve van ma?
Keveset mozog a baba?
Mozog a baba, és nekem félelmetes. Másnak is?
36 hetesen kevesebbet mozog a baba, ez normális?
Normális, hogy így mozog?
Mert fáj a hüvelyem ha mozog a baba?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!