Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha nem érzem, hogy...

Normális ha nem érzem, hogy mozog a baba?

Figyelt kérdés
19 hetes vagyok, az UH szerint minden rendben,ott látszik hogy mozog a baba. Van itthoni szívhangfigyelőm, azzal is megtalálom mindig, de mozgást nem érzek, pedig nincs sok zsír a hasamon. (Ha van összefüggés)

2018. jún. 19. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Szia.2 terhességem volt 1 nél elől volt a méhlepény,szinte nem is éreztem a babamozgàst.2 terhességnél hátsó falon volt na azt éreztem rendesen..
2018. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Bizony, a mehlepeny helyzete sokat szamit, ahogy az elso irta.
2018. jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
25 hetes vagyok, masodik baba, mellsofali mehlepeny. Kb ket hete kezdtem el erezni igazan, de meg igy is van egy egy nap amikor csendben van. Uh-kon minden oke, igazi kis virgonc mindig.
2018. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem aggódom 😁
2018. jún. 19. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:

18 héten éreztem először, pedig hátsó fali a lepény.

Ha mellső fali, akkor meg főleg később szokták érezni. Dokim szerint 22 hétig kell érezni, de 30 hétig nem fontos, hogy minden nap érezd csak onnantól.


24 hkm

2018. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!