Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha csak a 7. héten...

Normális, ha csak a 7. héten jelentkezik az erősebb mellfájdalom/feszülés?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy a mellfeszülés az egyik első tünet, már a kimaradt mensi elsőtt/idején jelentkezik, stb... (Mondjuk nekem a mensi előtt sem volt soha érzékenyebb). Én most töltöttem a 7. hetet, eddig is éreztem néha, hogy picit érzékenyebb, de nem mindig, meg főleg csak a bimbóm.

Ma viszont rendesen elkezdett fájni, főleg ha felállok, vagy erősebben hozzáér valami. Még tegnap sem éreztem semmi fájdalmat, ma meg hirtelen elég erős, kellemetlen.


Normális, hogy ez csak a 7. héten jön elő? Vagy valami negatív változás állt be, és azt jelzi...?

(Holnap lesz 1 hete, hogy voltam uh-n, minden normális volt és volt szívhang is.)

Normál


2018. aug. 5. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Normális :) Nincsenek törvényszerű, csak jellegzetes tünetek. Ezek is egyénenként változnak, van akinek van, van akinek nincs.

És az is normális ha a tünetek jönnek-mennek. Az is, ha esetleg végig kitartanak (bár ez ritkább).

A rosszat a vérzés vagy görcs jelent. Azzal kell orvoshoz menni minél előbb, de az sem jelent minden esetben végzetes rosszat, viszont kell hogy lásson orvos olyankor, nehogy baj legyen.

Nem szabad ilyesmin idegeskedni, és feleslegesen stresszelni. Boldog babavárást :)

2018. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze normális. Sőt egyáltalán nem is kell fájnia. A tünetek jönnek mennek.


31 hetes vagyok először annyi volt a tünetem, hogy nagyon fáradékony lettem kb a 7-14 hét között illetve kissé étvágytalan. Aztán elkezdett nőni a pocim kn félidősen, most pár hete pedig a gyakori pisilés van.

Más tünetem nemv volt se émelygés, hányás se mellfeszülés....


Mindenki más, szóval ne aggódj!

2018. aug. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem normális!

Nekem mondjuk első perctől kezdve van a mellfájdalom,de pl hányás tegnaptól van!

Múlt héten voltam uh-on,még nem volt szivhang.(6hetes vagyok)

2018. aug. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!