Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy éltétek meg az első...

Hogy éltétek meg az első terhességetek?

Figyelt kérdés
26 hetes vagyok, nincs nagy hasam,sőt. Nem híztam egy dkg-t se annyival vagyok több mint a baba. Semmi tünetem nincs( viszér,vizesedés stb)csak puffadás,hasfeszülés. Mégis alig várom h vége legyen. A babát várom nagyon,de ennyi pont elég lenne a terhességből. Nen is értem aki azt mondja imád terhes lenni. Remélem nem csaj én vagyok így ezzel.

2018. aug. 7. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon rosszul Vészes hányásom volt, konkrétan az első kb 5hónapról emlékem sincs nagyon, csak annyi hogy végig a wc-n voltam hánytam. Utáltam terhesnek lenni, azt hitte meghalok. Soha többet nem akarok terhes lenni, pedig előtte nagy családot akartam. Amúgy nem híztam semmit, az első hónapban 12 kg-t fogytam, a hányáson kívül semmi tünetem nem volt, csak a 30. hét körül szédülés, később ájulás, mert a baba az artériám nyomta.
2018. aug. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Vannak szep reszei a terhessegnek, foleg ugy, ha semmi bajod... :D nem akarlak elkeseriteni, en ugyanugy vtam ahogy te, egeszen a 28.hetig. Na azota labdagadas, faradtsag, hatfajas, pedig nem hiztam sokat. Szval lehet ez meg nehezebb is sajnos. A baba mozgasa az egyetlen pozitivum szerintem :)
2018. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Igaz hogy nekem már a 2. Baba ès remèlem nem baj hogy írtam de èn is alig várom hogy már a karjaimban legyen de mèg hosszú odáig az út. Nem èrtem mások mit szeretnek ebben...
2018. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Az elso trimesztert vegig hanytam.. az utolso hetemet taposom inditas elott de megvaltasnak erzem mar. Labdagadas,tehetetlenseg nem ertem tenyleg masok mit szeretnek ebben. ( Persze vannak azert jo reszek.. Imadom ahogy mozognak,erzem ahogy fejlodnek)

En azt varom,hogy a karomban tarthassam vegre a kisbabaimat ❤❤❤

2018. aug. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Van akinek semmi gondja nincs a terhesség alatt, én végig hánytam a 6. héttől a szülés napjáig, van egy alapbetegségem amitől nagyon komoly tüneteim lettek, pl. állandó fejfájás, na a lényeg valahogy túléltük, viszont 2 gyereket szerettünk volna és egy kicsi gyerek mellett nem tudom megcsinálni, hogy egész nap hányok és felkelni sem tudok, irigylem azokat akiknek semmi bajuk terhesen.
2018. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

Én is 26 hetes vagyok, és szeretek terhes lenni. Imádom, mikor mozog a pici és semmi tünetem nincs /ritkán fáj a derekam és fel vagyok puffadva, de ennyi. És én továbbra is a nagy család mellett vagyok, remélem így is marad minden mint most és remélem, hogy a következő terhességem is ilyen lesz majd évek múlva.


18L

2018. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Boldogság, félelem, várakozás kavargott bennem. Amikor megláttam a pozitív tesztet, nagyon boldog voltam, de már bennem volt a félelem, hogy nehogy méhen kívüli legyen. Az első 2-3 hónapban reggelente nagyon rosszul voltam, igyekeztem munkába indulás előtt összekaparni magam. Az 5. hónaptól rohamosan hízni kezdtem, normálisan étkeztem, mindig "megszállottja" voltam az egészséges táplálkozásnak. 172 cm és 58 kg voltam mikor teherbe estem, a szülés napján 74 kg. Igazából soha nem panaszkodtam, mindig dícsértek is miatta, de azért a vége felé nehéz volt menni is, majd jöttek a jóslófájások és az étvágytalanság. A 42. héten szültem, a kisfiam közel 4,5 kg-val és 56 cm-rel született. Szerencsére nem sok felesleg maradt rajtam, 66 kg voltam mikor hazamentünk, rá egy hónapra már kevesebb, mint a várandósság előtt. Azt mondtam, hogy nem szeretném ezt újra végig csinálni, de egyre jobban vágyok rá, hogy újra átéljem! Igaz az, hogy hatalmas fájdalom, de utána már csak a szépre emlékszik az ember.
2018. aug. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%

Utáltam!

Hánytam folyamat, 20. hétig nekem is vészes terhességi hányás volt, fogytam, mint egy élőhalott, olyan voltam.

Azt hittem, halàlos betegségem van, nem is terhesség.

Szörnyű ès borzalmas volt.

Alig vártam, hogy kint legyen.

Most 7 hetes vagyok 2. terhesség, sokszor érzem, hogy vissza akarom csinàlni, vagy legyen már kint, de még oly messze a vége :(

2018. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

ma vagyok 7. hetes pont.

én az 5. héttől megállás nélkül hányok, már igazából nem is tudom mi tart életben. Kilátástalannak látom, úgy érzem sose lesz vége. Emellett ez az iszonyú fáradtság.. dolgoznom viszont kell, iszonyat nehéz. 2 gyereket akartam, lehet nem lesz kistesó :D

2018. aug. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó, én is 7 hetes vagyok a masodikkal.

Az elsonel ilyenkor elmentem tp-re, az én munkam mellett összeegyeztethetetlen volt a hányás.

5 kg-ot fogytam akkor par het alatt, olyan gyenge voltam, felkelni se birtam.

Most is nehez, foleg mert itt a nagy.

De vhogy tul kell elni. 😩

Kitartast minden szenvedőnek!

2018. aug. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!