Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet használni terhesség...

Lehet használni terhesség alatt ezt a krémet?

Figyelt kérdés
feketenadálytő.Éjjel már semmit nem aludtam,sírtam,úgy zsibbadt a kezem...Használhatom szerintetek?Orvoshoz csk 1hét mulva megyek.Bár lehet nem is használna,de hátha....köszönöm!(32h)
2010. jún. 20. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Rá van írva, hogy nem ajánlott.

Egyébként elég allergén,sokan allergiásak rá.

2010. jún. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Az oké hogy rá van írva,szinte nincs is olyan gyógyszer/krém,amire már ne lenne ráírva hogy terhesség alatt nem szedhető,de attól szedhető.Remélem lesz valaki aki használt esetleg,vagy tudja hogy lehet e,mondta e orvos..stb.
2010. jún. 20. 12:36
 3/7 anonim ***** válasza:

pirrozidilint tartalmaz,ami toxikus. Éppen ezzel éri el a várkeringést serkentő hatását, de káros a májra és a máj nem tudja a vérkeringésből maradéktalanul kiszűrni. Így megkapja a baba is.

Nem játékból van ráirva,hogy nem ajánlott

Ha egész éjszaka szenvedtél, akkor menj orvoshoz, mert valami nem stimmel.Ne kísérletezz

2010. jún. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ez már 2-3hete tart,de ennyire nem volt még durva,Orvosnál voltam,mondtam neki,azt mondta ez is egy terhességi tünet,szülés után elmúlik...csak éppen addig"meghalok",úgy szenvedek tőle..ezért gondoltam erre a krémre,mert ez van itthon,és hátha lehetne néha kenni,de akkor hanyagolom.
2010. jún. 20. 12:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne használd, a fekete nadálytő kimondottan veszélyes a terhességre, magzatra!!!!
2010. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 max2maxi válasza:

Itt van egy link a terhesség alatti gyógynövények alkalmazhatóságáról: [link]


Az h mit írnak rá a krémekre meg nem véletlen! Ők is el akarják adni, nem azért írják rá, h minél kevesebben vegyék meg. Jobbulást.

2014. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi!

Azóta már 4,5éves a fiam :) Nyilván nem használtam,de nem is ért volna semmit,mivel végig szenvedtem az utolsó pár hónapot ezzel a zsibbadással,ami kiderült hogy carpalis-alagút szindróma.Sajnos meg kellett várnom még megszülök,csak utána lehetett megműteni.Mindkettőt meg kellett volna,de csak az egyiket műttettem meg akkor,mert egyszerre a kettőt nem csinálják.De tervbe van egy ideje már a másik kezem is.

Most ismét várandós vagyok,remélem nem fog megint előjönni,mert akkor nekem végem....

2014. dec. 2. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!