Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális ha nagyon fázok...

Az normális ha nagyon fázok éjszaka? Ti fáztatok? 12 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
Az egész takarót lehúzom a férjemről és mind rajtam van és még egy pokrócot is muszaj magamra tenni.
2018. aug. 8. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Én hetek óta meggyulladok... nem tudom, hogy tudsz fázni. De állapotosan produkálunk néha furcsa dolgokat.. :)

Szóval ha amúgy jól vagy, akkor inkább örülj neki, mert a meleg ellen egy idő után nem lehet mit tenni. A bőrömet nem nyúzhatom le.. :D

2018. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
én is 12+2napos kismama vagyok és én is minden este betakarózok mert fázok pár napja még a téli vastag takarómmal takaróztam de azót áttértem a plédre de valamikor még az alatt is fázok nem tudom hogy a terhesség miatti változások miatt vagy azért mert alapbol is fázos vagyok :)
2018. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon-nagyon meleg van most, alig lehet bírni légkondi nélkül, pedig én nagyon fázós vagyok, terhesen viszont folyton melegem volt.
2018. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én mind a négy várandóságom első felében meg akartam fagyni. Éjjel-nappal. Szóval szerintem normális, bár ebben a kánikulában valóban egy kicsit furcsa. :)
2018. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon fáztam az elején. Kár, hogy pont télen, alapból fázós vagyok, de terhesen sokkal rosszabb volt.
2018. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Télen voltam az első trimeszterben jó,hogy fáztam,de te a 40fokban fázol eskü irigyellek. 😆 Viccet félre téve terhesen jobban birtam a nyarat,mint most,szóval lazán el tudom képzelni,hogy ilyen tüneteid vannak és normális,ha amúgy a verkeringéseddel minden oké.
2018. aug. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Carragher_x ***** válasza:
48%
Állítsd magasabb hőfokra a klímát!
2018. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindig is utáltam a meleget, ez egyik terhességemnél sem változott. Én 0 fok körül érzem jól magam, sosem fázom kellemetlenül. Télen nyitott ablaknál alszom, nyáron nem takarózom és maxon megy a ventilátor. Terhesen dupla venti volt és most is az van. 😄
2018. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a fáradtságtól fázol?
2018. aug. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is fázom, főleg esténként.

Hidegrázás is elkap nèha, de a testhőm is magasabb, úgy érzem magam olyankor, mint akinek hőemelkedèse van.

2018. aug. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!