Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Mennyit mozog a magzatotok?

22 hetes terhes vagyok, eddig pörgött a kiscsaj, egyszer-kétszer volt egy nyugisabb napja, de most 2 napja nagyon keveset mozog. Nem is rúg nagyokat, csak mocorog meg kinyomja magát. Van szívhang figyelőnk, hallom a szívdobogását, de aggódom, hogy gond van. Ti hogy vagytok ebben a nagy melegben? Normális a kevés mozgás vagy menjek orvoshoz?

Keress kérdéseket hasonló témákban: magzat, mozgás, kánikula

2018. aug. 9. 21:38  Privát üzenet  

A válaszok

20 hetes vagyok, az én babám elég nyugis még. Bár pont ma meg sem állt :)

De azt tudod ugye, hogy 22 hetesen még nem kell minden mozdulatát érezned? Szóval ne aggódj, valaki csak ekkor kezdi el érezni a mozgásokat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. aug. 9. 21:58 Privát üzenet

Nekem 30 hetesen is nagyon lusti alig mozog napközben is este inkább de ekkor is keveset

valószínű nyugis baba lesz :)

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. aug. 9. 22:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nektek mennyit mozog a baba?
Miért csak akkor mozog a baba ha a férjem simogatja a hasam?
Szerintetek eleget mozog a babám?
Milyen érzés, ha mozog a pocakban a baba? Nem zavaró?
Több mg-tól lehet nyugisabb a babám, amitől kevesebbet is mozog?
Csuklik vagy mozog a baba?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!