Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok és lement a baba?

30 hetes vagyok és lement a baba?

Figyelt kérdés
2 napja óránként kell pisilnem és úgy érzem mindjárt szétfeszíti a medencémet a baba. Ez még nagyon korai, nem? Lehet, hogy korábban fog érkezni?!
2018. aug. 12. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Szerintem nem azért am ez mert "lement", csak mert nő, egyre kevesebb helye van és nyom. Nekem is kb. ilyen tájt kezdődött. Emiatt biztosan nem lesz koraszülött.


35 hkm

2018. aug. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első babám 30 hetesen befordult. 40+2 napra született.

Második baba 34+5 naposan fordult be. 36+4 hkm még ő se született meg. Nem jelent ez semmit, illetve semmi rosszat.

2018. aug. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából nem a befordulásra gondolok, hanem arra, hogy nagyon nagyon lenn van. Első babánál szülés közben ment le és így született 3 héttel elöbb, most meg ilyen hamar leszállt (érzem mintha a feje a lábam között lenne), azért ijesztő kicsit, de tudom, hogy ezt nem lehet megjósolni..
2018. aug. 15. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!