Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Humira injekció miért...

A Humira injekció miért befolyásolja a terhességi teszteket?

Figyelt kérdés
vagy egyáltalán befolyásolja? nagyon fontos köszönöm szépen.
2018. aug. 13. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A humira egy immunszupresszans, nem befolyásolja a terhességi teszteket, mivel sem hcg hormont nem tartalmaz, se nem fokozza annak kepzodeset.

Viszont ha terhesség tervezel, előtt fél évvel ezt abba kell hagyni, mert komoly teratogen károsodást okoz

2018. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlót tudok mondani, mint az első. Nem befolyásolja, viszont nem is javallt a terápia alatt teherbe esni. Ha pozitív a teszt, minél előbb kersd fel a kezelőorvosodat, hogy megbeszéljétek, hogyan tovább.
2018. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. 2018.07. hóban szabadalmazták a Humira injekció .lehet terhesség előtt és alatt is.Magyarországon és külföldön is.
2018. aug. 13. 14:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet terhesen fokozza az embrió kilokodeset. Szülésznő vagyok...
2018. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

akkor nem bizhatok a reumatológiai orosomban???? pedig meg is mutatta az irodájában a kontrollomon az engedélyt.

azta mindenit ez nem semmi!!!

2018. aug. 13. 14:35
 6/7 A kérdező kommentje:
statisztikai eredményt is több mint két ezer nő egészséges babát szült.
2018. aug. 13. 14:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is kaptam már humirat embrelt cimziat roachtembrat és most xeljanzot, reumatoid artritiszre... A cimziat szúrtam mikor terhes lettem, lehet szurni a 36.hetig viszont az orvosom a következőket mondta: ugye egészséges babát szeretnénk?? Majd folytatjuk szülés után... Szóval én is azt javaslom, hogy hagyd a terápiát terhesen amúgy is blokkolja a terhesség az immunrendszered én olyan voltam mintha egészséges lennék... A tesztet nem hiszem hogy befolyásolná.
2018. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!