Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik láthatatlan terhesség?

Létezik láthatatlan terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Oké, tudom, idétlen kérdés, de a TLC-n láttam egy sorozatot, ahol olyan anyukák beszélnek, akik csak szüléskor tudták meg, hogy terhesek voltak. Én pedig nem vagyok hipochonder, de közel állok hozzá. December 29-én volr egy balesetem, kiszakadt a gumi, de kimostuk rendesen és a barátom szerint nem is ment bele. Vettek 2 tesztet, az egyiket 1, a másijat 3-4 hétre, de mindkettő negatív lett. Azóta rendszeres menstruációm van, rendes a színe, állaga is, azóta 6 kg-ot híztam, de nem mozogtam semmit és amúgy is szerintem combra és popsira ment. A melleim nőttek, de nem sokat, nem érzékenyek és nincs semmi elszíneződés. Lenn is csak pár napja látom pirosabbnak, de nemrégiben felfáztam. Semmi tünetem nem volt. Dokihoz akarok menni, de csak 31-re van időpont. Eddig nyugodt is voltam, de ettől a sorozattól beijedtem.

#terhesség #láthatatlan terhesség
2018. aug. 14. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Mi az,hogy kimostátok rendesen? Micsodát?

Amúgy szerintem nem vagy terhes. Lassan szülnèl már ne viccelj. Kizártnak tartom,hogy bárki ne venné észre ,hogy terhes. Ismerem a sorozatot néha néztem én is. De ez csak egy műsor...

2018. aug. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Olyan terhesség lehetséges, amit nem vesz észre a tapasztalatlan nö, mert végig van vérzése, illetve nem igazán hízik, de az alakja azért eléggé jellemzö módon változik meg, fehérnemüben látszik.

A másik dolog meg, hogy a te esetedben azért már egy hónapod lenne csak szülésig, azt azért csak észrevetted volna, ha a hasad annyira megnö, hogy elfér benne egy újszülött.

SZóval eléggé kizárt dolog.

Más téma: ha kiszakad a gumi, akkor tilos "kimosni", mert azzal éppen elösegíted a teherbeesést, ilyenkor a 72 órás tabletta a megoldás.

2018. aug. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Én is láttam abból a műsorból egy részt,de elképzelhetetlennek tartom, hogy valaki mondjuk a 8.dik hónapban mikor a baba már össze vissza dugja ki az ember hasán a testrészeit ne kapcsolna, hogy ez nem belmozgas.


Szerintem nincs láthatatlan terhesség.Valoszinuleg te sem vagy az.

2018. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Igen, létezik. Ennek pszichés okai is vannak tipikusan.


Te meg legközelebb ne vízzel pótold az esemény utáni tablettát, mert az nem fogamzásgátló, a pasid meg nyilván nem nőgyógyász. Kettőtöknek lehetett volna egy ép agya, hogy elmenjetek 72 órás tablettáért.


Nem tudom, hány éves vagy, hogy "popsid" van, de talán lehetett volna az elmúlt 8 hónapban terhességi tesztet venni egyszer, nem?

2018. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm mindenkinek. Azt hiszem, sikerült rosszul fogalmaznom, a hüvely környékét mostuk meg, nem belülről és nem is nyúltam fel. 72 órás tablettát szerettem volna, de pont ünnepekkor volt, a dokim nem rendelt, a sürgősségin meg nem adtak receptet, de amúgy sem volt nyitva gyógyszertár.

És kedves utolsó, leírtam, hogy 2 tesztet is vettem, egyet 1, a másikat 3 hétre rá. És a szóhasználatom nem függ össze a korommal, errefelé popsinak hívjuk, szerintem ezzel nem ártok senkinek :)

Visszatértva a tablettára: elég bajos környéken lakok, az utazás nehéz (pláne ünnepkor), jogsim nincs és minden gyógyszertár zárva volt.

Tehát szerintetek akkor megnyugodhatok?

2018. aug. 14. 22:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, olyan NINCS, hogy s sürgősségin nem adnak receptet!


KÖTELESSÉGÜK, a jövőre nézve mondom. Csinálj botrányt.


Majd ők fogják megszülni és felnevelni? Hát menjenek már a pi.....ba!

2018. aug. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs, azok a nők egytől egyig tehenek és sugárzik az arcukról a sötétség. Én azt a részt láttam, mikor a lüke néger nő nem rég szült gyereket és még nem volt menzesze, ami miatt szegény sötét nő azt hitte addig nem lehet másik gyereke, amíg meg nem jön. Nőtt a hasa erre elkezdett fogyózni???!!! Meg leszorította lepedővel, hogy ne lássa. A buta férje még meg is erősítette, hogy az egyre növekedő pocak az előző terhességéből van!? Ja és a vajúdást se fogta fel, pedig alig 8 hónapja szűlt(koraszülött lett a pici). Állt a kórházban és sikítozott a nővérnek, hogy ott a feje a babának. És állt tovább míg le nem esett a baba fejjel a padlóra. Annyi esze nem volt, hogy megfogja. 😡 Annyira felhúztam magam ezen a történeten így terhesen. Fuuuh!
2018. aug. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!