Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nagyon rosstul volt,...

Aki nagyon rosstul volt, sokat hányt, hogy bírtátok a második terhességet így, hogy a nagy is ott volt?

Figyelt kérdés

Borzalmas, etetni alig bírom, a konyhába alig tudok bevánszorogni...

borzalmas szagundorom van és hányok.

8 hetes km



2018. aug. 14. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ma léptem a 11.-ik hétbe. A 6.-ik héttől hányok és rosszul vagyok.

Van egy 9 hónapos szeparációs szorongó kisfiam.

Gondolhatod. Még hányni is úgy megyek hogy üvölt utánam mert ott hagyom, de nyílván miközben hányok, nem engedem be a wc-be.

Elég kemény, főleg hogy folyton a kezembe, ölembe lenne.

A kakis pelus és az összepacsmagolt ebédje....... pfújjj.

De kénytelen vagyok bírni. Imátkozok minden nap hogy legyen már jobb...

enni gyakorlatilag semmit se tudok, inni is nehezen. Fogytam 4 kilót, bár csodálkozom hogy nem többet, hiszen alig eszek...

Kitartás.. jobbat sajnos én se tudok!! De együttérzek!

2018. aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ahhh, ez szörnyű komolyan 😩😩😩

De akkor Neked már remélhetőleg hamarosan vége!

Meddig tartott a naggyal?

2018. aug. 14. 18:12
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen, átérzem.

A víztől is hányingerem van már, és alig bírok enni...

2018. aug. 14. 18:13
 4/14 anonim ***** válasza:

Jelen. Én is szenvedek rendesen. Lányommal 16 hétig hánytam. Most szerencsére "csak" szagundorom és hányingerem van. Borzalmas főzni, etetni, pelenkázni. Ráadásul a melegben még rosszabbul vagyok, így gyakran vagyunk a házban (klíma van). Sokszor alig van erőm játszani vele és annyira sajnálom. 15 hós.

9 hkm

2018. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én is 16 hétig hánytam a kisfiammal.

Én 8 hetes vagyok:)

Főzni?!

Én a konyhába se tudok bemenni, mert egyből hànyok 🤢🤢🤢

2018. aug. 14. 20:34
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem annyi volt a szerencsém, hogy nagyobb a korkülönbség, 3 éves a nagylányom, sok mindent megért már. Bevallom, volt olyan, hogy kicsim, most feküdj ide anya mellé, mesét nézünk, és úgy vegetáltam mellette. Hozott nekem néha vödröt, ha durván jött a hányás, és éreztem, hogy nem érnék ki :D meg hát az ő kajája már nem ilyen pépes cucc, kevésbé undi, azzal nem volt bajom. Szóval nekem így könnyebb volt, hogy nem olyan kicsi már, meg tudtam vele beszélni, hogy anya szarul van, segítsen, legyen jó kislány. Egy angyal volt tényleg.

De így is nagyon kellett a férjem, és előtte is le a kalappal! Sokszor főzött este nekünk másnapra, hogy ne nekem kelljen ott állni a konyhában két hányás között. Összepakolt, takarított, ha én nem bírtam, és persze a gyereket azonnal átvette teljesen, amint hazaért, küldött pihenni. Szóval nagyon sokat segített. A 10. hét után már egy kicsit jobb lett a helyzet, kb 4 hét volt ennyire kritikus. A lányommal anno a 14. hétig volt rossz, most olcsóbban megúsztam.

2018. aug. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hogy vagytok, kedves válaszolók?
2018. aug. 29. 14:16
 8/14 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Sajna még mindig tart a hányinger. Hús egyàltalán nem eszek. Kapható a boltokban aloe verás ital, azt szoktam inni ès akkor kicsit jobb. És te hogy vagy?
2018. szept. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Még mindig borzalmasan.

10. hét. A szagundor a legrosszabb, attól egyből hányok.

Húsra gondolni se tudok.

Tegnap mégis ettem 2 falatot, ki is hànytam...

2018. szept. 1. 12:03
 10/14 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. 14.-ik hétben járok. Jobb lett valamivel a helyzet. Már nem undorodom a kakis pelustól és a gyerek ebédjét is jobban bírom.

Nem 100% a helyzet, mert evés után szokott gyötörni az émelygés, de már lassan 3 hete nem hánytam! A szagundor elhagyott, és ez már valamivel jobb állapot! Mostmár nem csak vajaszsemlén élek. Kedden megyek genetikai ultrahangra, remélem megtudjuk a nemét ☺️

Kérdező! Kitartás... remélem neked is jobb lesz.

Azért így, hogy itt a nagyobb gyerek akiről gondoskodni kell, nekem szinte repülnek a hetek!

2018. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!