Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lesz ebbol szules? Nektek...

Lesz ebbol szules? Nektek hogy kezdoddott?

Figyelt kérdés
Reggeltol gorcsolgetek,derekamfaj,neha hanyingerrel 38+3 napos terhes vagyok tegnap hasam is ment .. tudtam aludni kb 1 orat de most is ugyan ugy faj de gyengen..

2018. aug. 15. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Bent nem fog maradni, úgyhogy bizonyára szülni fogsz valamikor.


Nekem úgy kezdődött, hogy lefeküdtem aludni és elkezdett szivárogni a magzatvíz. Ezen kívül semmi jele nem volt, hogy én szülni fogok, de azért úgy 5 óra múlva csak elindultam a kórházba, mert egyre több jött.

2018. aug. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi a gyors valaszt!:)

Hat figyelj reggel ora szenvedek nem jovok ra miert nem mulik barmit is csinalok..

2018. aug. 15. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Zuhanyozz le langyos-meleg vízben.

Ha nem múlik, lehet, hogy szülsz hamarosan :)

2018. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem úgy kezdődött, hogy reggel felketem és enyhe görcsöket éreztem. Rögtön elgondolkoztam, hogy ez most az vagy csak jósló fájásokra gondoltam. Úgy voltam vele figyelem egész nap és ha sűrűsödnek, erősödnek a fájások akkor irány a kórház. De egyaltalán nem erősödtek és teljesen rendszertelen időközönként jöttek. Még kora este át is jött egy barátunk és beszeltük, hogy most már bármikor jöhet a baba. Olyan este 9körül elkezdett menni a hasam, hányingerem is volt egyszer hánytam is. Nagyon nem tudtam, hogy most ez valami betegség lesz vagy szülni fogok mert még mindig nem voltak olyan erős fájásaim. Aztan elmentem pisilni és kicsit véreztem. Ekkor tudtam, hogy itt bizony beindult a szülés. Már a fájasok is erősebbek lettek. Beültem egy kád meleg vízbe de az már nem segített így mentünk a kórházba és 1 óra múlva meg is született a fiunk.
2018. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!