Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hivjuk a mentot? Ez mar fajas?

Hivjuk a mentot? Ez mar fajas?

Figyelt kérdés

Folymatosan szinte elnem mulo par masodperce enyhul gorcsol nagyon a hasam meg nagyon faj a derkam wc ingerem van..

38 hetes elmultam segitsetek milegyen



2018. aug. 15. 22:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Na szoval , remelem nem lesz hosszu..

Hajnalba jott ertem a mento es bevitt , 1 ujnyira voltam csak nyitva benttartottak egeszen 11ig szenvedtem jott a kitolas szakasz.. de nemtudtam tagulni.. egy rendes szuleszno veszekedet az orvosssal hogy szulesszenek meg.. de o neki az volt a valasza megy aludni mert faradt valamit beadot amitol elmult... nemsokra ra visszajottek ugyan ezek a fajasok egyszeruen majd meg haltam a hatam fajt.. viziten azt mondtak a gep nem mutat fajast "menjen lerakjuk szobara es szenvedjen ott ugy is szol ja van baja" undoritoan bantak velem.. egyszeruen leirhatatlan.. le tetek delfele szobara kiabaltak velem hogy minek kellett bejonnom stb.. azonnali hatajal sajat felelosegemre hazajottem.. semmi papirt nem adtak ide .. ja es mikor vettek ki hat nem is vettek kiteptek a krzembol a tut rendesen spriccolt az egeszruham mindenem csupa ver a kezembe meg mintha kest doftek volna.. de ugyan ugy faj a hatam,sot mire hazaertem a nyakdugom is elment.. holnap lesz a napja hogy megyek egy masik korhazba es megfogadom magamnak a dokit ma beszeltem is vele.. ennyit az egessegugyrol..


(BOCSI A HIBAKERT)

2018. aug. 16. 17:51
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez nem szülés volt. Ennyi. De már írtam, hogy ha az lenne, nem lenne erőd pötyögni

Ha az lesz, azt érezni fogod.

2018. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen bánásmódra akkor sem jogosìtja fel őket semmi, ha nem szülés lett a vége. Ìrj a betegjogi képviselőnek, vagy a kórhàz ápolási igazgatójának.
2018. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia Kedves Kérdező ! Mi van veled azota? :)
2018. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az eszed tokja, az jött, nem a kitolási szakasz...
2018. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!