Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Anyósomékat hiába hívjuk hétvégén soha nem jönnek, punnyadnak, de ők elvárnák hogy mi menjünk.18 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Szeretek sétálni meg mozogni de ebben a melegben én is szenvedek. Már unom hogy mindíg mi rohanjunk át hozzájuk mert ők pihennek és nincs kedvük kimozdulni. Eddig mióta terhes vagyok anyósom 1szer jött át hozzánk! 4. emeleten laknak a belvárosban, lift nincs, most még oké a lépcsőzés, de pár hónap múlva biztos nem fogom magam felvonszolni a lépcsőkön a 800 fokban. Most mondjam meg a férjemnek hogy én nem megyek, ha látni akarnak akkor jöjjenek ők végre? És még nem is öregek 53 év körüliek. Vagy csak én kapom fel ennyire a hormonok miatt?
2009. máj. 23. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem szerencsém van az anyósommal, őszinte lehetk vele. Próbálj meg te is beszélni velük, hogy most más állapotban vagy mint eddig és ők is alkalmazkodhatnának a helyzethez. Pároddal is beszélgetnél erről a dologról.? Ha minden kötél szakad, mikor menni kelleni csinálj úgy pár alkalommal, hogy nem jól érzed magad, és most nem tudsz átmenni. Talán észreveszik magukat.
2009. máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Állj a sarkadra!!!Ez a te időd! Nehogy már neked kelljen állapotosan mászkálni!Ha meg lesz a baba akkor is majd nektek kell elmenni hozzájuk a büdös belvárosba,fellépcsőzni a babakocsival meg a kicsivel az emeletre??!?!

Ha fontos nekik a fiuk meg a menyük meg a születendő unokájuk egészsége,(mert akár koraszülés is lehet belőle,ha nagy hőségben megerőlteted magad,sőt el/le is eshetsz ha nagyobb lesz a pocakod.én pl.nem bírtam lépcsőzni mert nagyon megfájdult tőle a hasam.) mozdítsák ki a seggüket otthonról és kényeztessenek téged a nehéz és kényelmetlen hónapokban!

Mond meg a férjednek nyugodtan, hogy ez most neked kellemetlen és később fárasztó és kényelmetlen is lesz.Ő meg beszélje meg a szüleivel a dolgot.

2009. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Már nagyon unom hogy mindíg csak nyavalyognak mindenen, mindíg lusták kimozdulni. Voltunk 4D-n, van dvd-nk az unokáról és arra sem veszik a fáradtságot hogy átjöjjenek megnézni, neeeem mi menjünk... és ha nem akkor képes megsértődni!!! De megmondtam a férjemnek hogy én többet nem megyek, ha látni akarnak jöjjenek ők és punk-tum.

Na az meg biztos hogy a gyerekkel NEM fogok bemászni a belvárosba még autóval sem és felcipelni a gyereket a 4-re.

Csak sajna ők mindíg ilyenek voltak, de talán most kénytelenek lesznek változtatni...

2009. máj. 23. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk ugyanez a helyzet,mióta terhes vagyok egyszer voltak itt anyósomék,de ha egy nap nem megyek már kérdik hogy mi van.Mondjuk én tudom hogy nagyon szeretnek,ők azt mondják,nem akarnak zavarni.Felhívni felhívnak ha egyedül vagyok itthon,pedig csak 100 méter van köztünk.

Ők már kis öregesen elvannak maguknak,szerintem ha említenéd nekik,hogy te ezt hogyan látod,sérelmezed,lehet hogy meglepődnének.

Egyszer mi is odakerülünk...mi milyenek leszünk?


Üdv 29 hetes kismama

2009. máj. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

...hozzáteszem ha messze laknának nem mennék a kicsivel,akkor már igenis nekik kell jönni babalátogatóba.

Üdv

2009. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én hagynám őket a csudába. Nehogy már te ugrálj utánuk! Kinek nagyobb érdeke látni a másikat? Pihenj és vigyázz magadra!
2009. máj. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!